logo Novell-Praha, s.r.o.

Novell rozšiřuje funkce svých řešení pro správu identit a zabezpečení

V reakci na poptávku zákazníků po dokonale integrované infrastruktuře identit a zabezpečení oznámila společnost Novell, že se sedm nových výrobců připojilo k jejímu ekosystému technologií pro správu identit a zabezpečení.

Současné podniky čelí tomu, jak se chránit před rostoucími bezpečnostními hrozbami a splnit požadavky platných předpisů v komplexním a heterogenním prostředí IT. Díky spolupráci s těmito dodavateli pomůže Novell zákazníkům ekonomicky výhodně posílit zabezpečení a optimalizovat jejich infrastrukturu identit poskytováním širšího spektra řešení.

Produkty nových partnerů v kombinaci s produkty Novellu pro správu identit a zabezpečení umožní podnikům ještě lépe řešit podnikatelské výzvy.

"Trh správy identit a zabezpečení nadále rychle roste, a to jak v nabídce řešení, tak v nárocích zákazníků," řekl Gerry Gebel, viceprezident a ředitel služeb Burton Group. "Distribuované obchodní modely, pracovní síly a aplikace, které nejsou podporovány heterogenními technologiemi, vyžadují flexibilní řešení, jež poskytnou zákazníkům okamžitou hodnotu. Těmto požadavkům nemůže vyhovět žádný samostatný dodavatel, a proto je důležité mít živý ekosystém partnerů a implementačních specialistů."

Jako noví partneři Novellu pro řešení správy identit a zabezpečení byly díky své odbornosti v určitých bezpečnostních technologiích vybrány společnosti Aveksa, Blackbird Group, Eurekify, Layer 7 Technologies, LogLogic, Quest Software a SailPoint Technologies. Tito dodavatelé rozšiřují partnerský ekosystém Novellu mimo globální strategické aliance se společnostmi jako Honeywell, Microsoft nebo SAP a mimo program PartnerNet se stovkami nezávislých dodavatelů softwaru a hardwaru. Spolupráce s těmito dodavateli technologií je dalším příkladem toho, jak Novell prostřednictvím svého infrastrukturního softwaru a partnerství harmonicky integruje smíšená prostředí IT a umožňuje lidem a technologiím spolupracovat jako jediný celek.

"Novell je odhodlán rozšiřovat svůj partnerský ekosystém, aby pomáhal zákazníkům řešit praktické výzvy, s nimiž se potýkají," řekl Jim Ebzery, senior viceprezident produktů pro správu identit a zabezpečení ve společnosti Novell. "Přírůstek sedmi nových partnerů vítáme, neboť doplní naši schopnost dodávat nejlepší a nejkomplexnější portfolio řešení pro řízení přístupu, správu identit a prokazování shody s předpisy."

Noví partneři Novellu mají produkt nebo oblast odbornosti, jež dobře zapadá do portfolia řešení Novellu pro správu identit a zabezpečení. Zákazníci také ocení integrovanou technickou podporu – bez ohledu na to, který dodavatel je kontaktován, jsou problémy zákazníků sledovány a řešeny buď Novellem, nebo příslušným technologickým partnerem.

"V době čím dál přísnějších předpisů a eskalujících bezpečnostních hrozeb si společnosti nemohou dovolit luxus roztříštěného přístupu k zabezpečení," řekl Dominique Levin, výkonný viceprezident marketingu, produktů a rozvoje byznysu společnosti LogLogic. "Správa přístupu k identitám je pro ochranu před interními hrozbami nezbytností, avšak celý problém řízení IT a shody je velice široký. Funkce nástrojů LogLogic pro správu protokolů událostí prostřednictvím tohoto partnerství obohatí nabídku Novellu pro správu identit a zabezpečení a přidají zákazníkům další kvádr do jejich pevnosti podnikového zabezpečení."

Článek Novell-Praha, s.r.o. ze dne 11. dubna 2008 - pátek

Další články od Novell-Praha, s.r.o.

Novell uvádí nejvyspělejší řešení řízení shody s předpisy

SUSE Linux Enterprise Real Time nyní certifikován a podporován na hardwaru a middlewaru IBM

ZENworks Configuration Management s aktualizací SP1 rozšiřuje škálovatelnost a podporované platformy

Novell si prvním novým produktem PlateSpin od akvizice upevňuje vedoucí pozici na trhu podnikových datových center

Micro-Star International bude dodávat levné mini notebooky s předinstalovaným systémem SUSE Linux Enterprise Desktop

Novell optimalizuje systém SUSE Linux Enterprise Performance pro prostředí VMware

Ministerstvo vnitra a Novell podepsaly smlouvu o strategické spolupráci

Projekt openSUSE oznamuje dostupnost distribuce openSUSE 11.0

Novell otevřel v Praze celosvětové centrum technické podpory

Novell oznamuje finanční výsledky za druhé fiskální čtvrtletí roku 2008

Novell v aktualizaci Service Pack 2 přináší vylepšení systému SUSE Linux Enterprise 10

HP a Novell oznamují migrační program pro zákazníky řešení HP Identity Center

Novell uvádí rozsáhlé integrované portfolio řešení správy identit a zabezpečení pro podnikové aplikace SAP

Novell rozšiřuje linuxová řešení pro správu

Novell snižuje provozní náklady na Linux na platformě IBM System z

Novell rozšiřuje funkce svých řešení pro správu identit a zabezpečení

Novell oznamuje vývojové plány pro SUSE Linux Enterprise 11

Novell a SAP prohlubují spolupráci

Novell oznamuje finanční výsledky za první fiskální čtvrtletí roku 2008

Novell koupí předního dodavatele řešení pro správu datových center PlateSpin

Novell uvádí řešení pro normu zpracování platebních karet

Novell umožňuje snadno začít s Linuxem na mainframu IBM System z

Nové posily týmu v Novell

Novell uvedením produktu ZENworks Endpoint Security Management rozšiřuje možnosti šifrování