logo Novicom, s.r.o.

Novicom na konferenci ISSS 2016

Obchodní ředitel společnosti Novicom, Jindřich Šavel, představí 5. 4. 2016 na konferenci ISSS 2016 v Hradci Králové unikátní řešení AddNet - integrované DDI/NAC řešení, které přináší nový rozměr v oblasti efektivní správy a bezpečnosti rozsáhlých sítí.

Společnost Novicom se účastní již 19. ročníku konference ISSS/V4DIS 2016, která probíhá ve dnech 4. až 5. 4. 2016 v kongresovém centru Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

Navštívit nás můžete během obou dnů na společném stánku, kde se Novicom bude prezentovat společně s obchodními partnery - sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC), společnostmi AXENTA a.s. a SODATSW spol. s.r.o.

Přednášky společnosti Novicom a jednotlivých partnerů proběhnou v úterý 5. 4. 2016 ve Velkém sále, přibližně od 11.50 do 12.30 hodin.

Témata našich přednášek:

O konferenci ISSS 2016

19. ročník renomované konference ISSS 2016 je zaměřený na reformu veřejné správy, rozvoj eGovernmentu a informatizaci společnosti. Jak se již stalo pravidlem, doprovodí ji také další ročník visegrádské konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society). V posledních letech se na akci pravidelně registruje více než 2300 hostů, během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb.

Oficiální záštitu 19. ročníku konference ISSS poskytli předseda Vlády České republiky Bohuslav Sobotka, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr vnitra Milan Chovanec, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Bartošek a Asociace krajů ČR.

Visegrádskou konferenci V4DIS tradičně zaštítil místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Článek Novicom, s.r.o. ze dne 30. března 2016 - středa

Další články Novicom, s.r.o.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů