logo Novicom, s.r.o.

Novicom představí svá řešení na 20. ročníku ISSS 2017

Novicom se ISSS 2017 opět účastní pod hlavičkou Network Security Monitoring Clusteru (NSMC), který je partnerem odborných bloků letošní konference. Společný stánek (č. 49) společností NSMC, Novicom a Axenta bude umístěn v přízemí.

Ve dnech 3.- 4. 4. 2017 se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční jubilejní 20. ročník renomované konference ISSS. V posledních letech se na tuto akci pravidelně registruje více než 2300 účastníků, během dvoudenního programu zazní přes 200 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představí přibližně 110 firem a organizací.

Řešení Novicomu představí obchodní ředitel, pan Jindřich Šavel, v prezentaci nazvané "Přínosy integrovaného DDI/NAC nástroje pro zvýšení ochrany sítě a schopnosti reagovat na útoky", a to v úterý 4. 4. 2017 ve Velkém sále, v době mezi 9:15 až 10.50 v rámci bloku s názvem "Kybernetická bezpečnost IT - Spolupráce a technologie". V tomto bloku zazní několik dalších přednášek.

O konferenci ISSS 2017

Konference ISSS 2017 je zaměřená na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti, tradičně doprovázená visegrádskou konferencí V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).

Dvoudenní program zacílený na široké spektrum témat souvisejících s informatizací veřejné správy je zaplněn obvyklým maratonem přednášek, prezentací a diskusí.

Hlavní témata ISSS 2017:

Doprovodné akce:

Článek Novicom, s.r.o. ze dne 24. března 2017 - pátek

Další články Novicom, s.r.o.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů