logo Novicom, s.r.o.

Personální změny v Novicomu

Společnost Novicom rozšířila svůj tým o Sylvu Petrovou, která z pozice manažerky marketingu a PR zajišťuje kompletní firemní propagaci, a Vítězslava Šavla, jež se z oblasti market developmentu přesunul na pozici manažera pro klíčové zákazníky.

Sylva Petrová má na starosti kompletní agendu zahrnující firemní marketing (správu marketingového plánu včetně mediaplánu, organizaci akcí, přípravu marketingových materiálů, PR atd.), on-line marketing (správu webu, on-line reklam, sociálních sítí, e-mailing apod.) a regionální marketing (jazykové mutace marketingových materiálů, webu, supervize zahraničních akcí aj.).

Marketingu se Sylva věnuje více než 18 let. Působila například ve společnostech Zájezdy.cz a Linde Gas. Své zkušenosti využívá i při prezentaci pražského pěveckého seskupení Lucky Voice Band, jehož je aktivní členkou, a také u projektů z oblastí zdravého životního stylu a zdravé výživy. V roce 2015 se autorsky podílela na knize Česká raw food.

Sylva Petrová - Manažerka marketingu a PR společnosti Novicom

Vítězslav Šavel se přesunul z oblasti market developmentu na pozici manažera pro klíčové zákazníky (Key Account Manager) pro Českou republiku a vybrané zahraniční trhy. Od roku 2016 se tak soustředí zejména na vyhledávání klíčových partnerů, komunikaci s distributory a partnery a na tvorbu marketingových plánů pro svěřené trhy. Potkat se s ním budete moci i na školeních partnerské sítě, seminářích, veletrzích či prezentacích produktů společnosti Novicom u zákazníků.

Vítězslav působil také jako stážista v Horton International Czech, kde získal zkušenosti jak s oblastí HR, tak s marketingovou propagací společnosti a jejich produktů, a dále jako junior konzultant ve společnosti Aplis.cz, kde měl na starost komunikaci se zákazníky a trénink koncových uživatelů.

Vítězslav Šavel - Manažer pro klíčové zákazníky společnosti Novicom

Článek Novicom, s.r.o. ze dne 17. března 2016 - čtvrtek

Další články Novicom, s.r.o.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux