logo Novicom, s.r.o.

Novicom na konferenci SecTec Security Day 2016 v Bratislavě

Obchodní ředitel společnosti Novicom, Jindřich Šavel, představí 12. 4. 2016 na bratislavské konferenci SecTec Security Day 2016 unikátní řešení AddNet - integrované DDI/NAC řešení, které přináší nový rozměr v oblasti efektivní správy a bezpečnosti rozsáhlých sítí.

Další konferencí, na které bude Novicom prezentovat svá unikátní řešení AddNet, je SecTec Security Day 2016, která se koná v úterý 12. 4. 2016 od 8 do 17 hodin v Kongresovém centru Technopol Bratislava na Slovensku. Hlavním tématem konference je "Hacker za dveřmi".

Obchodní ředitel společnosti Novicom, pan Jindřich Šavel, vystoupí od 15:45 do 16:15 s přednáškou na téma: Využití DDI/NAC nástroje AddNet pro řešení a prevenci kybernetických hrozeb. Jak unikátní integrovaný nástroj L2 monitoring/DDI/NAC pomáhá při rapidním řešení bezpečnostních incidentů a při prosazování konsolidované politiky IP adresní správy (IPAM) a řízení přístupu do sítě (NAC).

Na konferenci Sectec Security Day 2016 se objeví TOP IT experti, budou představeny technologie světově známých společností v oblasti IT bezpečnosti a komunikována aktuální témata a zajímavé odborně-technické přednášky s LIVE demo ukázkami. Konference je určena pro všechny odborníky a nadšence IT bezpečnosti.

Se zástupci společnosti Novicom, která je Partnerem konference, se budete moci setkat během celého dne na prezentačním místě ve foyer.

Vstup na konferenci je pro registrované účastníky zdarma a pro neregistrované 30 EUR.

SecTec Security Day 2016 - program konference:

AddNet

AddNet je unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích. Toho je dosaženo integrací systémů správy IP adresního prostoru, základních síťových služeb (DHCP, DNS), L2 monitoringu, řízení přístupu do sítě (NAC) a pokročilé komunikace s aktivními prvky sítě.

AddNet pokrývá následující oblasti:

Článek Novicom, s.r.o. ze dne 6. dubna 2016 - středa

Další články Novicom, s.r.o.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux