logo Novicom, s.r.o.

Kybernetická bezpečnost - Novicom na semináři Hospodářské Komory

Seminář je pořádán ve spolupráci s Hospodářskou Komorou a sdružením Network Security Monitoring Cluster. Akce se koná ve čtvrtek 24. 11. 2016 v Praze, v budově FLORENTINUM, Na Florenci 2116/15, budova A. Seminář je pro předem registrované ZDARMA.

Hospodářská komora ČR se snaží odkrýt svým členům závažnost problematiky kybernetické bezpečnosti a poskytnout jim praktický návod, jak tuto oblast systematicky řešit. Dobrou příležitostí, jak se o kybernetické bezpečnosti dozvědět více, jsou například připravované semináře, které budou probíhat v Krajských hospodářských komorách.

Network Security Monitoring Cluster (NSMC) je odvětvové sdružení výrobců a specialistů v oblasti kybernetické a síťové bezpečnosti, které mimo jiné prosazuje ucelený koncept Aktivní bezpečnost sítě, výrazným způsobem zvyšující úroveň zabezpečení vnitřních sítí. Společnost Novicom, s.r.o. je taktéž aktivním členem tohoto sdružení.

Cílem semináře je seznámit účastníky s obsahem pojmu "kybernetická bezpečnost" a poskytnout návod na systematický přístup k řešení účinného zabezpečení nejčastějších hrozeb a také, co hackery nejvíce zajímá. Jak tato oblast afektuje moderní trendy, jako jsou IoT nebo Industry 4.0.

O svoje zkušenosti se přijdou podělit přední odborníci v této oblasti. Na závěr budete mít rovněž možnost s nimi konzultovat svoje konkrétní problémy.

Program semináře:

Seminář je ZDARMA pro předem registrované.

První z řady odborných seminářů Kybernetická bezpečnost se koná 24. 11. 2016 od 9 do 12 hodin v Praze, v budově FLORENTINUM, Na Florenci 2116/15, budova A.

V případě Vašeho zájmu se registrujte do 21. 11. 2016 na e-mailu: cechova@komora.cz

Článek Novicom, s.r.o. ze dne 11. listopadu 2016 - pátek

Další články Novicom, s.r.o.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux