logo Telefónica O2 Czech Republic a.s.

Emporia Life

Mobilní telefon vhodný pro seniory představuje od 1. listopadu 2008 exkluzivně ve své nabídce společnost Telefónica O2. Mimořádně jednoduchý a snadno ovladatelný přístroj Emporia Life je speciálně určen pro starší osoby a zdravotně postižené, kteří mají s ovládáním běžných mobilních telefonů potíže.

Zákazníci mají nyní jedinečnou příležitost využít do konce roku k tomuto telefonu výhodnou nabídku služby O2 NEON S s neomezeným voláním do vlastní sítě každý víkend za měsíční paušál 190,- Kč vč. DPH nebo předplacené služby O2 Fajn s kreditem 1000,- Kč za poloviční cenu. Za každý zakoupený telefon navíc společnost věnuje 100,- Kč na podporu Linky seniorů.

Telefónica O2 se dlouhodobě snaží nabídnout všem zákazníkům ty nejlepší produkty a služby, které jsou šité na míru jejich požadavkům a potřebám. Segment zákazníků starší generace byl prozatím operátory opomíjen. Přitom je v současné době v České republice téměř 2 miliony osob v důchodovém věku a trend stárnutí populace je stále vzrůstající. Starší generace se často cítí ve světě moderních technologií ztracená a potřebuje větší podporu, jednodušší ovládání přístrojů a srozumitelné služby.

Proto O2 přichází s nabídkou mobilního telefonu Emporia Life, který byl speciálně vyvinut pro generaci lidí ve věku 60+. V mobilním telefonu Emporia mají senioři předvolené číslo Linky seniorů 800 200 007.Linku seniorů finančně podporuje od roku 2008 Nadace O2 a díky této podpoře je volání na ni zdarma. Senioři na Linku seniorů volají, když potřebují poradit, pomoci či jen chtějí s někým sdílet své radosti a trápení. Mohou také dostat informace z oblasti medicíny, práva, psychologie a systému sociální podpory. Navíc, za každý zakoupený telefon Emporia do konce roku, věnuje společnost Telefónica O2 100,- Kč na podporu provozu Linky.

Emporia Life je velice jednoduchý telefon se základními funkcemi pro volání a posílání SMS. Menu přístroje je samozřejmě v češtině, srozumitelné a obsahuje minimum doplňkových nastavení. Obří tlačítka na klávesnici umožňují velmi snadné ovládání. Velký displej telefonu je koncipován v oranžové barvě, která umožňuje lepší rozlišení znaků, než jakákoliv jiná barva. Na zadní straně telefonu je umístěno speciální červené tlačítko pro rychlé vytočení pomoci. Jedním stiskem umožňuje vytočit až pět různých předdefinovaných kontaktů. Telefon je navíc vybaven speciálním tlačítkem pro budík, svítilnou a diodami, které signalizují příchozí hovor.

"Složité funkce a velké množství malých tlačítek současných mobilních telefonů jsou častým důvodem, proč se starší občané brání jejich používání. Telefon Emporia Life je naopak zkonstruován tak, aby speciálně vyšší věkové skupině, ale i zdravotně postiženým lidem po všech stránkách naprosto vyhovoval," komentuje uvedení telefonu na český trh Jan Karas, ředitel pro marketing residentního segmentu společnosti Telefónica O2 a dodává : "Rodiče v důchodovém věku běžně dědí jednodušší telefony starší generace po svých dětech. S Emporia Life teď však mohou mít úplně nový a navíc uživatelsky příjemný telefon, který letos může být i skvělým dárkem pod vánoční stromeček."

Telefónica O2 nabízí telefon Emporia Life exkluzivně jako první na českém trhu. Společně s uvedením telefonu na trh připravila pro seniory do konce roku také atraktivní nabídku pro volání. Příznivci předplacených služeb mají možnost využít speciálního balíčku s přednastaveným tarifem O2 Fajn a kreditem v hodnotě 1 000 Kč, který je bude stát jen polovinu. Paušální zákazníci nad 60 let věku mohou využít velmi výhodnou nabídku tarifu O2 NEON S za měsíční paušál pouhých 190,- Kč vč. DPH. Díky němu získají volání na mobilní čísla O2 a pevné linky o víkendu zdarma a 40 volných minut měsíčně na volání do všech sítí. Cena za minutu volání ve všední den a do ostatních sítí je 5,50 Kč (vč. DPH) a cena SMS je 1,50 Kč (vč. DPH).

Telefon je k dostání v nedotované verzi za 3 495 Kč včetně DPH. V kombinaci s některým z paušálních tarifů je pak možné jej pořídit za cenu již od 1 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - O2 - Emporia - Life - senior

Článek Telefónica O2 Czech Republic a.s. ze dne 29. října 2008 - středa

Další články od Telefónica O2 Czech Republic a.s.

O2 testuje novou velkoobchodní nabídku ADSL služeb

Telefónica O2 Business Solutions

O2 představila svou vizi v oblasti bezpečnosti dětí na internetu

Telefónica O2 dodá nové call centrum pro ČSOB

Balíček výhod 02 pro živnostníky a drobné podnikatele

O2 Internet 16 M zlevňuje

O2 TV stále za 1 Kč měsíčně

O2 bude partnerem českého předsednictví EU

Mobilní tarify O2 NEON s 50 % slevou

Vánoční balíček 1188 GOLF

O2 rozšiřuje vánoční nabídku

Novinky v O2 E-shopu

O2 nabízí Microsoft Office 2007 za 390 Kč

Virtuální koulovačka na vánočním webu O2

O2 TV za 1 Kč měsíčně na 1 rok

O2 spouští portál pro mobilní telefony

O2 Počítačové řešení je IT produktem roku

O2 Grantový poradce pomáhá získat podporu z EU

Soutěž Telefónica O2 o 100 nových vozů BMW

O2 rozdává vánoční dárkové poukazy

Emporia Life

Ocenění od Ministerstva zdravotnictví pro O2

Volební místa propojí Telefónica O2

1188 GOLF

O2 Internet ADSL 8Mb za 500Kč měsíčně

Vánoce u O2 začínají SMS nadílkou

Telefónica O2 na stupni vítězů

Telefónica O2 a Huawei zahajují spolupráci na rozšíření pokrytí sítě 3G

S O2 TV jsou televizory LG až o třetinu levnější

O2 nabízí exkluzivně telefon agenta 007

Telefónica O2 získala prestižní ocenění za dlouhodobý přínos v boji proti šikaně na českých školách

Telefónica O2 zajistí komunikaci pro VZP

Telefónica O2 opět zve na Struny podzimu

O2 Internet Konfigurátor nainstaluje ADSL téměř sám

O2 Managed Desktop

Doporučte svým známým O2 TV a získejte HBO na rok za korunu

I nový školní rok bude [:kůl:]

MF Divadlo 20 % sleva na vstupenky od O2

O2 pokračuje ve snižování cen za roamingové služby

ADSL internet čtyřnásobně zrychluje

O2 zve na NHL

Telefónica O2 zahájila prodej iPhone 3G

Telefónica O2 významně rozšíří pokrytí 3G technologií

Sportovní přenosy z Pekingu 2008 kdykoliv a v nejvyšší možné kvalitě

O2 TV už má více než 100 000 zákazníků

iPhone 3G od O2 v prodeji již 22. srpna

K O2TV přes Mall.cz lze výhodně získat LCD

Telefónica O2 má již 600 000 zákazníků vysokorychlostního internetu

Více zábavy a nové technologie

Obliba nových tarifů od O2 roste, počet zákazníků překročil hranici 100 000

Nabídka zaměstnání Telefónica O2 Czech Republic a.s.