logo OKsystem s.r.o.

OKsystem s.r.o.

OKsystem s.r.o. patří k předním softwarovým společnostem v ČR. Zabývá se vývojem programových aplikačních systémů pro veřejnou správu i podnikovou sféru. OKsystem je také autorizovaným školicím střediskem Microsoft, Cisco, Novell a Unify. Poskytujeme licence a dodáváme technologie od předních světových výrobců, včetně databází, aplikačních serverů, vývojových nástrojů a čipových karet. Na trhu IT působíme již od roku 1990.

OKsystem dodává software, technologie i služby a je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů s vícevrstvou architekturou a architekturou klient/server pro internet a intranet.

OKbase - podnikový informační systém

OKbase je podnikový informační systém se společnou databází, který poskytuje komplexní informační podporu pro procesy řízení lidských zdrojů, které jsou jedním z rozhodujících aktiv všech komerčních společností i organizací státní a veřejné správy. Funkčně je rozdělen do několika modulů, podle zpracovávaných oblastí. Výsledné řešení pro zákazníka se sestává z individuální kombinace funkčností různých modulů a využití jejich propojení.

OKsystem je držitelem osvědčení NBÚ pro podnikatele podle §54 zákona 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti, v platném znění, pro seznamování se s utajovanými informacemi až do stupně utajení Důvěrné a pro poskytování nebo vznik utajovaných informací až do stupně utajení Důvěrné.

Aktuální články OKsystem s.r.o.

Cool letní akce datového centra Coolhousing