logo OKsystem s.r.o.

OKsystem oceněn v soutěži Českých 100 Nejlepších 2014

OKsystem byl uveden jako společnost, která právě vstoupila do 25. roku své úspěšné existence a jejíž osvědčené programové řešení pomohlo v roce 2014 stabilizovat a plně obnovit činnost úřadů práce.

Devatenáctý ročník soutěže Českých 100 Nejlepších pořádané nezávislou společností COMENIUS vyvrcholil 28.11. 2014 gala večerem ve Španělském
sále Pražského hradu, kde byly za účasti předních politických představitelů slavnostně vyhlášeny výsledky.

Diplom v oborové kategorii Informační a komunikační technologie slavnostně na pódiu převzal ředitel a jednatel společnosti OKsystem Martin Procházka od pana Ivana Pilného, předsedy hospodářského výboru Poslanecké sněmovny.

"Je pro nás velká čest se umístit mezi šesticí nejlepších ICT společností a být vyznamenán v nádherných prostorách Španělského sálu. Letošní vítězství v oborové kategorii navázalo na ocenění z minulých ročníků a je pro nás závazkem pro další práci," uvedl při této příležitosti ředitel Martin Procházka.

Cílem soutěže Českých 100 Nejlepších je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

OKsystem s.r.o se mění na akciovou společnost

Obchodní společnost OKsystem s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 109230, změnila dle zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev, svou právní formu na akciovou společnost. S platností od 1.1. 2015 obchodní firma společnosti zní OKsystem a.s.

Identifikační číslo (IČ) 27373665, sídlo společnosti i majetková struktura zůstávají beze změny, v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze je společnost nově zapsána v oddíle B, vložce 20326.

Předsedou představenstva OKsystem a.s. se stal Martin Procházka, dřívější jednatel OKsystem s.r.o., místopředsedou představenstva je Pavel Čížek.

V pětičlenném představenstvu jsou dále zastoupeni Michal Krejčí, Ivo Rosol a Vítězslav Ciml.

Vedení OKsystem a.s. žádá své obchodní partnery o používání výše uvedené obchodní firmy v obchodním styku a těší se na další spolupráci.

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 16. ledna 2015 - pátek

Další články od OKsystem s.r.o.