logo OKsystem s.r.o.

OKbase pomáhá v péči o zaměstnance TS Plzeň

TS Plzeň a.s. je v současnosti jeden z nejvýznamnějších členů mezinárodní společnosti ŽP Group. Podnikový informační systém OKbase zde bude významným pomocníkem v péči o 260 zaměstnanců firmy.

Informační systém OKbase, který patří do skupiny produktů a služeb společnosti OKsystem, se bude starat o 260 zaměstnanců a pomůže TS Plzeň zjednodušit procesy a administrativu v oblasti personální a mzdové agendy.

Funkce OKbase je možné rozšiřovat pomocí volitelných modulů, jejichž funkčnost je uživatelům k dispozici okamžitě po zadání licenčního kódu, bez jakékoli dodatečné instalace. Jednotlivé moduly tvoří plně propojený systém se společnými daty a jednotným ovládáním, ve kterém není nutno žádné údaje zadávat opakovaně.

Moduly OKbase:

Podnikový IS OKbase je určen pro podniky všech velikostí a zároveň se umí přizpůsobit různým odvětvím podnikání - od výroby přes obchod a služby až po veřejnou správu.

O TS Plzeň a.s.

TS Plzeň a.s. (dříve ŠKODA Těžké strojírenství) zajišťuje již více než 150 let konstrukci a výrobu strojů a zařízení, mezi nejvýznamnější výrobky nyní patří hydraulické i vulkanizační lisy, zařízení válcoven či třtinových cukrovarů a divadelní technika.

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 24. října 2014 - pátek

Další články od OKsystem s.r.o.