logo OKsystem s.r.o.

OKsystem posiluje obchodní tým OKbase

Společnost OKsystem rozšiřuje obchodní tým prodeje modulárního informačního systému pro komplexní řízení lidských zdrojů OKbase o nové kolegy, kterými jsou Antonín Lavrenčík, Jakub Chmelík, Zdeněk Prokeš a Petr Panec.

Podnikový informační systém OKbase poskytuje komplexní informační podporu pro procesy řízení lidských zdrojů, které jsou jedním z rozhodujících aktiv všech komerčních společností i organizací státní a veřejné správy.

Komplexní řízení lidských zdrojů pro vaši společnost:

Antonín Lavrenčík

Antonín Lavrenčík v rámci své pozice rozvíjí obchodní aktivity v oblasti prodeje personálního modulu systému pro řízení lidských zdrojů OKbase.

Antonín Lavrenčík - OKsystem

Problematikou SW řešení se Antonín Lavrenčík úzce zabýval ve společnosti Asseco při samotném vývoji a podpoře prodeje telematických aplikací. Mezi jeho záliby patří především sport, fotografie a rodina.

Jakub Chmelík

Jakub Chmelík je zodpovědný za obchodní aktivity spojené s prodejem Mzdového a platového modulu systému OKbase a také za prodej mzdového outsourcingu.

Jakub Chmelík - OKsystem

Jakub dříve působil na obdobné pozici ve společnosti DATACENTRUM. Mezi jeho záliby patří lyžování, Rock, ICT a rodina.

Zdeněk Prokeš

Zdeněk Prokeš má v obchodním týmu na starosti prodej modulů Docházka a Správa čipových karet v rámci systému OKbase, dále se stará o prodej čipových karet a bezpečnostního řešení OKsmart.

Zdeněk Prokeš - OKsystem

Mezi jeho další povinnosti patří partnerské kontrakty se společnostmi Gemalto a Oberthur. Zdeněk rád sportuje, věnuje se četbě a studuje ČVUT.

Petr Panec

Petr Panec se vedle jeho hlavní role spojené s řešením Business Intelligence, bude také věnovat zakázkám ve veřejné správě.

Petr Panec - OKsystem

Petr Panec si do nové funkce přináší zkušenosti ze společnosti ARCDATA PRAHA, kde dříve pracoval na pozici sales and technical representative. Petr je ženatý, má dceru a mezi jeho záliby patří lyžování a horské kolo.

Další články k tématům - BI - ČVUT - datacentrum - ICT

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 15. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od OKsystem s.r.o.