logo OKsystem s.r.o.

OKsystem úspěšně působí v USA

New yorské zastoupení společnosti OKsystemu vyhrálo výběrové řízení a bude se účastnit třídenní prestižní B2B akce "World to NYC", kterou organizuje kancelář starosty New Yorku, Michaela Bloomberga.

Cílem akce "World to NYC" je pomoc globálním podnikatelům a podnikům s využitím zdrojů a hospodářských příležitostí v NYC. Program usiluje o podporu obchodu a investic mezi New York City a globální ekonomiku, se zaměřením na rostoucí mezinárodní podnikatelské sféry a rozšíření příležitostí v Severní Americe.

Na akci budou zástupci obchodních delegací z měst a regionů z celého světa a cílem je pomoci hostujícím společnostem růst a expanzi v NYC.

Zástupci OKsystem se 13.3. 2013 zúčastnili významné konference "Wall Street Tech Conference & Exchange", která se konala v prostorách Bohemian National Hall v New Yorku.

Na této akci, kterou pořádal The Outsourcing Institute a jejíž zaměření bylo na téma T5 (Outsourcing, Cloud Computing, Big Data, Mobility, Cyber Security/Compliance), přednášel Ivo Rosol (CIO OKsystem) příspěvek na téma Cyber Security.

Další články k tématům - B2B - cloud - konference - outsourcing

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 3. dubna 2013 - středa

Další články od OKsystem s.r.o.