logo OKsystem s.r.o.

Školící strředisko OKsystem: nejlepší investicí je do vzdělávání

Školení zefektivní práci vašich zaměstnanců a můžete tak ušetřit nemalé finanční prostředky. OKsystem provozuje jako jednu ze svých služeb autorizované školicí centrum produktů Cisco, Novell, Microsoft a SUSE Linux s mnohaletou tradicí.

OKsystem poskytuje výhradně autorizovaná školení - to znamená, že zákazník má garantovánu kvalitu kurzu, ke kterému dostane vždy originální příručku. Naše školicí středisko se nespoléhá na externí školitele, ale disponuje vlastními lektory, kteří mají hluboké profesní znalosti a řadu mezinárodně uznávaných certifikací a ocenění.

Tyto znalosti si dále prohlubují nejen v teoretické rovině, ale i v praxi, implementací konkrétních řešení u zákazníků, aby mohli své ověřené znalosti a zkušenosti předávat studentům na školeních.

Důležitou výhodou je také ochrana investic do vzdělávání. Při odchodu vyškoleného člověka od zákazníka v době od tří měsíců do jednoho roku od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma!

Dále ochrana investic zahrnuje možnost zopakování absolvovaného kurzu nebo jeho části zdarma. Tyto služby nabízíme pro všechna školení Microsoft a Novell. Navíc jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníka a individuálně se dohodnout na jiných podmínkách, jako např. školení u zákazníka, školení v angličtině, speciální osnově kurzu, pomoci při nasazení příslušného produktu apod., a tím vším dále přispět k ochraně investice zákazníka.

V současné době je mnoho podniků a organizací postiženo vleklou ekonomickou krizí a každý se s ní vypořádává jiným způsobem. Většinou postižené firmy sahají k rušení pracovních míst a s tím spojeným propouštěním zaměstnanců.

Nejlepší cestou, jak v období krize zefektivnit své působení na trhu, jsou investice do vzdělávání zaměstnanců. Zvyšováním jejich kvalifikace si podnik udrží dobré zaměstnance, kteří budou moci po vyškolení pracovat pro firmu mnohem efektivněji. Navíc je možné na vzdělávání pracovníků získat dotaci z Evropských strukturálních fondů, která částečně pokrývá i mzdové náklady na zaměstnance.

OKsystem byl první firmou v tehdejším Československu, která byla autorizována firmou Novell a získala již v roce 1991 oprávnění pořádat její školení. Od té doby OKsystem vyškolil mnoho klientů. Například počty absolventů našich kurzů zaměřených na produkty Novell jdou do tisíců.

Další články k tématům - certifikace - investice - kurzy - ocenění - školení - vzdělávání - zaměstnanci - zdarma

Článek OKsystem s.r.o. ze dne 5. prosince 2012 - středa

Další články od OKsystem s.r.o.