logo OKsystem s.r.o.

IT práce ve společnosti OKsystem s.r.o.

Java senior programátor

Využijte své zkušenosti na významných projektech pro státní správu. Do nově budovaného týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Java senior programátor. Vaším hlavním úkolem bude vývoj softwarových aplikací na zakázku dle požadavků ...

Java junior programátor

Oddělení pro vývoj softwarových aplikací pro státní správu, hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Java junior programátor. Vaším úkolem bude vývoj softwarových aplikací na zakázku dle požadavků zákazníků.

Programátor macOS

Do našeho expandujícího týmu mobilních aplikací hledáme šikovného macOS vývojáře. Vaším hlavním úkolem bude vývoj našich vlastních i zakázkových aplikací pro operační systém macOS.

Bezpečnostní konzultant

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pracovní pozici Bezpečnostní konzultant. Vaším hlavním úkolem bude poskytování interních a externích konzultačních služeb pro implementaci pravidel ochrany informačních systémů (ISO, ISMS, NBÚ) ...

Programátor .NET

Zajímává Vás.NET? Přidejte se k nám! Právě hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Programátor .NET. Vaším hlavním úkolem bude vývoj v programovacím jazyce C#.

Programátor pro mobilní aplikace - Android

Tým mobilních aplikací hledá nového kolegu/kolegyni, který bude pracovat na vývoji našich vlastních i zakázkových mobilních aplikací pro systém Android.

Programátor pro mobilní aplikace - iOS

Do našeho zkušeného týmu rádi přivítáme novou posilu na pozici Programátor pro mobilní aplikace - iOS. Vaším hlavním úkolem bude vývoj našich vlastních i zakázkových mobilních aplikací pro systém iOS.
Začínáme s kolaborativními roboty