logo Onlio, a.s.

Pavel Nykl - nový obchodní ředitel projektu eDoCat

Pavel Nykl bude zaštiťovat veškeré obchodní a marketingové aktivity DMS řešení eDoCat na českém a slovenském trhu. Má dlouholeté zkušenosti v oblastech rozvoje a prodeje systémů pro správu elektronických dokumentů.

Pavel Nykl přichází do společnosti Onlio zúročit své know-how do produktu DMS (Document Management System - systém správy a řízení dokumentů) eDoCat, včetně DMS v modelu cloudové služby. V posledních patnácti letech se pohybuje na nejvyšších manažerských postech ve společnostech zaměřených na dodávky služeb a komplexních IT řešení. Účastnil se implementací rozsáhlých informačních systémů a řídil řadu IT projektů s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka.

"Pavel Nykl má za úkol posílit obchodní potenciál našeho produktu. S eDoCatem se nepotkává poprvé, pracoval s ním na klientské straně tři roky a získal tak dostatečnou znalost produktu pro tvorbu nové obchodní a marketingové strategie," uvádí ke jmenování Pavla Nykla Jiří Voves, předseda představenstva společnosti Onlio, a.s.

Pavel Nykl vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Praxi začínal jako programátor a projektový manažer a celý svůj profesní život se pohybuje v oblasti ICT firem.

eDoCat - komplexním DMS systém

DMS systém eDoCat je široce konfigurovatelný, robusní a výkonný systém pro podporu centrální správy dokumentů s řízením pomocí workflow, založený na systémové platformě Alfresco. Alfresco DMS je hlavní Open Source alternativou pro oblast Enterprise Content Management (ECM). Alfresco aplikuje Open Source model a využívá dostupných technologií dle filozofie „best of breed“ pro zajištění rychlosti vývoje při zachování velmi nízkých nákladů na pořízení a vlastnictví.

S eDoCat získáte:

Další články k tématům - cloud - DMS - elektronizace - ředitel - vyhledávání - workflow - Jiří Voves - Pavel Nykl

Článek Onlio, a.s. ze dne 30. května 2016 - pondělí

Další články od Onlio, a.s.