logo oXy Online s.r.o.

oXyShop s podporou pro jednoduché platby mobilem

Provozovatelé internetových obchodů na platformě oXyShop mohou nyní platební kanál Mobito do svých e-shopů implementovat zdarma. Mobito, neboli peníze v mobilu, jsou moderní platební metoda, díky které můžeme rychle a jednoduše zaplatit mobilem.

Nová platební metoda Mobito, díky které lze rychle a jednoduše platit mobilem, byla jako první v ČR implementována do řady profesionálních e-shop systémů oXyShop.

"E-shopy našich klientů zaznamenají v tomto roce odhadem přes 70 milionu návštěv. A ty zde utratí 2,4 miliardy korun. Avšak v předchozím roce jen zhruba polovina zákazníků využila některý z moderních bezhotovostních platebních kanálů. Věříme, že platby mobilem budou tím správným krokem ke změně přístupu českého konzervativního zákazníka setrvávajícího u nepohodlné platby dobírkou", řekl Štěpán Mrázek, obchodní ředitel oXy Online.

Na implementaci Mobito do platformy oXyShop spolupracovaly společnosti oXy Online a MOPET CZ, která za tímto novým platebním kanálem stojí. Pro stovky prodejců pod křídly systémů oXyShop je jistě příjemným zjištěním, že Mobito je k dispozici jako standardní výbava, tedy bez příplatků. Aktuálně má Mobito nasazeno již několik významných e-shopů a další se přidávají, aby je mohly začít využívat ihned po oficiálním startu Mobita, jenž je plánován na třetí čtvrtletí tohoto roku.

Placení Mobitem na internetu bude pro zákazníka maximálně jednoduché. Namísto vypisování údajů z platební karty do elektronického formuláře, zákazník vyplní pouze své telefonní číslo, na které mu přijde účet. Zákazník jej potvrdí, a to zadáním svého osobního PIN kódu, a tímto se nákup zaplatí.

Platby mobilem budou dostupné opravdu pro všechny - nehledě na to, jaký typ mobilního telefonu zákazník bude mít a jakou banku či mobilního operátora bude využívat.

Článek oXy Online s.r.o. ze dne 25. června 2012 - pondělí

Další články od oXy Online s.r.o.

oXyShop s podporou pro jednoduché platby mobilem

Začínáme s kolaborativními roboty