share itpoint.cz

Jak flexibilní je váš komunikační systém?

V oblasti firemní komunikace je nutné rozpoznat klíčové výzvy a stanovit firemní priority. Jedině tak je možné zajistit, že vybraný telekomunikační systém dokáže udržet tempo s celou společností.

Velká většina firem zažívá růst, jenže při hledání správné rovnováhy mezi flexibilitou, škálovatelností a nákladovou efektivitou celého systému narážejí na komplikace. Spolu s firmami i komunikací se totiž vyvíjí i zaměstnanci. Většina firem musí umět pracovat s celou řadou uživatelů od kancelářských po vzdálené pracovníky, mobilní pracovníky až po operátory call center.

Z těchto změn potom plynou další kritéria, která je dobré při hodnocení parametrů komunikačního systému brát v potaz. Potřeba přidávat a odebírat provozovny, škálovat zdroje směrem nahoru i dolů podle daného počtu specifických faktorů - od sezónních podnikových trendů po neklid na finančních trzích - může často vést ke zvýšení nákladů a snížení efektivity.

Podle nejnovější čtvrtletní zprávy analytiků ze společnosti MZA1 se více než 61% vnitřních linek realizuje přes technologii IP a u tohoto čísla se očekává každoroční nárůst.

Další klíčovou výzvou pro mnoho podniků je větší počet provozoven a údržba. Servisní technici se musejí často vypořádat se správou systémů, které třeba přímo neimplementovali, anebo se ztrátou drahocenného času, který stráví přejezdy do vzdálených provozoven.

Nepředvídané situace

V zájmu zvýšení své efektivity potřebují firmy systém, který servisním technikům umožní centrální, vzdálené řízení, aby mohli realizovat změny podle přesných firemních potřeb. V minulosti byly věci, jako je centrální řízení, devizou zejména větších společností. Tento typ řízení ale může pomoci vymýtit strach a dopad odstávek a doprovodných nákladů způsobených nečekaným selháním systému nebo nehodou.

Kompletní proces překlenutí problému je typicky vnímán jako nedílná součást firemní strategie pro nápravu škod na klíčových systémech. Bez ohledu na příčinu hraje v případě problému zcela zásadní roli neustálá dostupnost, díky které se zajistí hladký chod podniku při zachování úrovně klientských služeb a řízení pověsti.

Systémy, jako je Panasonic KS-NSX, dodají podnikům klid na duši spočívající v tom, že pokud k nějakému problému dojde, komunikační linky se jednoduše přesměrují a uživatelé poskytnou zákazníkům stejnou úroveň firemních služeb z bezpečné lokality.

Škálovatelnost, dostupnost a flexibilita

PBX KX-NSX je cenově dostupný komunikační server pro vícenásobné síťové propojení, který reaguje na neustále se měnící podnikové potřeby a rozšiřuje dostupnost a flexibilitu komunikačních řešení určených pro rozvíjející se společnosti. Dokáže obstarat od 50 do 2000 uživatelů napříč 32 provozovnami. Vyznačuje se takovou modularitou a možnostmi řízení, že střední podniky získají výhody korporátních systémů při cenové dostupnosti, která se odvíjí od velikosti a funkčních požadavků.

Server KX-NSX počítá s tím, že většina dnešních pracovníků je mobilních s nejrůznějšími požadavky na přístup, ať už z hlediska času nebo místa. Tito lidé, kteří tráví většinu času na cestách, a vzdálení uživatelé mohou díky tomuto řešení zůstat se zákazníky v kontaktu z jednoho čísla prostřednictvím chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení.

Vedoucí call center zase monitorují korespondenci se zákazníky a potřebují možnosti řízení telefonických procesů a vyřizování hovorů. Komplexní správa pak například umožňuje aktivní řízení obchodních aktivit a výkonu obchodníků, což vede k větší spokojenosti zákazníků a efektivitě společnosti.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 25. října 2016 - úterý, čteno 531x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic...

Laserový projektor pro velkoplošnou proj...

Komplexní řešení pro konferenční místnos...

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kame...

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panas...

Jak flexibilní je váš komunikační systém...

Ověřovací software QuikID pro notebooky ...

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z ...

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu...

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ...

Superodolná otočná kamera do nejdrsnější...

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci ...

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová ...

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1...

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro ...

V mobilní práci notebooky stále dominují...

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016...

Specializovaná dokovací řešení pro mobil...

SIP telefony Panasonic s dotykovou obraz...

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný ...

Spolehlivé profesionální zobrazovací pan...

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 ...

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé ...

Jednotný komunikační systém Panasonic UC...

Video over IP ve spolupráci Panasonic a ...

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro ...

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Sp...

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou...