share itpoint.cz

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová vylepšení

Panasonic představuje nejnovější generaci notebooků Panasonic Toughbook CF-54. S vyšším výkonem a OS Windows 10 Pro tak tento atraktivní přenosný počítač pokračuje v novém definování kategorie středně odolných notebooků.

Dva doporučené tématické odkazy:

"Tato nejnovější verze notebooku Toughbook CF-54 nechává konkurenci v kategorii středně odolných notebooků daleko za sebou. Díky svému vynikajícímu designu, odolnosti, výkonu a flexibilitě je ideální jak pro zaneprázdněného mobilního vedoucího pracovníka, tak pro servisní techniky pracující v náročném pracovním prostředí nebo pro autodílny. Zvýšený grafický výkon je ideální jak pro nástroje virtuální reality, které nastupují do automobilového opravárenského odvětví, tak i pro prezentaci produktů a služeb," říká Jan Šplíchal, marketingový manažer Panasonic Computer Product Solutions.

Panasonic Toughbook CF-54 dokáže uspokojit potřeby v oblasti výzkumu a vývoje, diagnostické požadavky automobilového odvětví a profesionálních služeb, požadavky pracovníků technických služeb při údržbě a opravách v terénu, potřeby mobilních pracovníků, jako jsou pojišťovací a finanční poradci, architekti a stavební dozor na staveništi, státní zaměstnanci a pracovníci zajišťující veřejnou bezpečnost.

Tento lehký a tenký notebook s vysokým výpočetním a grafickým výkonem je ideální pro mobilní podnikové pracovníky, zatímco jeho odolný design, s vysoce flexibilní možností konfigurace a vícenásobné porty jej činí vhodným jak pro oblast výroby, tak pro externí pracovníky.

Nová vylepšení

Nejnovější notebook Panasonic Toughbook CF-54 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s procesorem 6. generace Intel Core i5-6300U vPro (3 MB cache, 2,4 GHz až 3,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost).

Zlepšený grafický výkon je zajišťován vestavěným procesorem Intel HD Graphics 520 GPU. Full HD verze zařízení je vybavena profesionální grafickou kartou AMD FirePro M5100 se zvýšeným grafickým výkonem.

14" displej je dodáván s rozlišením HD (1366x768), Full HD (1920x1080) nebo Full HD s kapacitním multidotykovým panelem. Přináší zřetelný obraz se zobrazením podrobností, vyžadovaný pracovníky v terénu. 

Nejnovější operační systém Windows 10 Pro je již předinstalovaný a nabízí downgrade na Windows 7 Professional s rozšířenou podporou systému Skylake.

Nejnovější komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1 třída 1.

Cena a dostupnost:

  • Toughbook CF-54 mk2 Full HD model (bez dotykového displeje a 256 GB SSD diskem) od € 1888 / £ 1396 bez DPH
  • Toughbook CF-54 mk2 Full HD Model (s dotykovým displejem a 256 GB SSD diskem) od € 2343 / £ 1733 bez DPH
  • Toughbook CF-54 mk2 HD model (bez dotykového displeje a 256 GB SSD diskem) od € 1733 / £ 1282 bez DPH
  • modely jsou dostupné již od konce března 2016

Flexibilní a modulový design

Ve světě, kde se notebooky stávají méně flexibilní z důvodu zmenšování velikosti, je flexibilní a modulový design jednou z největších obchodních výhod společnosti Panasonic. Lze využít volitelný konfigurovatelný slot a podle požadavků zákazníka jej osadit jednotkou DVD, 2. baterií, zásuvkou pro PC kartu, USB nebo čtečkou čipových karet. Navíc je také k dispozici oddělený konfigurovatelný port, který lze použít pro 2. post LAN, průmyslový zodolněný port USB, GPS nebo 4. port USB 2.0.

Pro pracovníky v terénu, kteří se neustále přemisťují, je schopnost datového připojení na cestách rovněž důležitou podmínkou. Nejnovější notebook Toughbook CF-54 je dodáván s kompletní sadou rozhraní, včetně standardního síťového portu, konektorů VGA a HDMI pro projektory a displeje, portu True Serial pro připojení ke starším systémům, portů USB 3.0 a 2.0 a zásuvkou pro kartu SD. Zařízení je dodáváno s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, volitelnou duální anténou 4G LTE, bezkontaktní čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů.

Model HD a modely Full HD (s dotykovým displejem nebo bez) jsou dodávány standardně s 256 GB SSD diskem. Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 megapixely, jejíž pomocí lze zajistit komunikaci kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. Snadné použití ve tmě zajišťuje podsvícená klávesnice.

Nejlepší v kategorii středně odolných notebooků

Přestože se jedná o středně odolné zařízení, je notebook Toughbook CF-54 nejlépe chráněným notebookem ve své kategorii s pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití a krytem se šestiúhelníkovou texturou, který maximálně chrání při nárazu.

Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm. Snadnému použití pomáhá i rukojeť pro přenášení a notebook lze volitelně snadno označit logem společnosti. Díky své robustnosti může být notebook CF-54 namontován do vozidel pomocí montážního příslušenství třetí strany, které bylo schváleno společností Panasonic.

S jedinou baterií dokáže tento notebook pracovat až 11 hodin. Tento neúnavný pracovník splňuje požadavky současných zaměstnanců v terénu a je vybaven možností výměny baterie za provozu, což znamená, že jej lze nepřetržitě používat a nemusí se vypínat při výměně baterie. Je možné též použít druhou baterii, čímž se doba provozu prodlouží až na 18 hodin.

Klid při práci

Na všechny notebooky Toughbook se vztahuje tříletá záruka na veškeré závady hardwaru u systémů, které byly používány k zamýšlenému účelu a pětiletá záruka na náhradní díly se závazkem provedení opravy do 96 hodin. Lze využít i dalších rozšířených služeb včetně: rozšířené záruky (4./5. rok), záruky proti náhodnému poškození, záruky na baterii (3/4/5 let) a záruky na pevný disk.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 8. dubna 2016 - pátek, čteno 1110x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic...

Laserový projektor pro velkoplošnou proj...

Komplexní řešení pro konferenční místnos...

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kame...

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panas...

Jak flexibilní je váš komunikační systém...

Ověřovací software QuikID pro notebooky ...

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z ...

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu...

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ...

Superodolná otočná kamera do nejdrsnější...

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci ...

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová ...

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1...

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro ...

V mobilní práci notebooky stále dominují...

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016...

Specializovaná dokovací řešení pro mobil...

SIP telefony Panasonic s dotykovou obraz...

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný ...

Spolehlivé profesionální zobrazovací pan...

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 ...

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé ...

Jednotný komunikační systém Panasonic UC...

Video over IP ve spolupráci Panasonic a ...

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro ...

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Sp...

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou...