logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová vylepšení

Panasonic představuje nejnovější generaci notebooků Panasonic Toughbook CF-54. S vyšším výkonem a OS Windows 10 Pro tak tento atraktivní přenosný počítač pokračuje v novém definování kategorie středně odolných notebooků.

"Tato nejnovější verze notebooku Toughbook CF-54 nechává konkurenci v kategorii středně odolných notebooků daleko za sebou. Díky svému vynikajícímu designu, odolnosti, výkonu a flexibilitě je ideální jak pro zaneprázdněného mobilního vedoucího pracovníka, tak pro servisní techniky pracující v náročném pracovním prostředí nebo pro autodílny. Zvýšený grafický výkon je ideální jak pro nástroje virtuální reality, které nastupují do automobilového opravárenského odvětví, tak i pro prezentaci produktů a služeb," říká Jan Šplíchal, marketingový manažer Panasonic Computer Product Solutions.

Panasonic Toughbook CF-54 dokáže uspokojit potřeby v oblasti výzkumu a vývoje, diagnostické požadavky automobilového odvětví a profesionálních služeb, požadavky pracovníků technických služeb při údržbě a opravách v terénu, potřeby mobilních pracovníků, jako jsou pojišťovací a finanční poradci, architekti a stavební dozor na staveništi, státní zaměstnanci a pracovníci zajišťující veřejnou bezpečnost.

Tento lehký a tenký notebook s vysokým výpočetním a grafickým výkonem je ideální pro mobilní podnikové pracovníky, zatímco jeho odolný design, s vysoce flexibilní možností konfigurace a vícenásobné porty jej činí vhodným jak pro oblast výroby, tak pro externí pracovníky.

Nová vylepšení

Nejnovější notebook Panasonic Toughbook CF-54 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s procesorem 6. generace Intel Core i5-6300U vPro (3 MB cache, 2,4 GHz až 3,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost).

Zlepšený grafický výkon je zajišťován vestavěným procesorem Intel HD Graphics 520 GPU. Full HD verze zařízení je vybavena profesionální grafickou kartou AMD FirePro M5100 se zvýšeným grafickým výkonem.

14" displej je dodáván s rozlišením HD (1366x768), Full HD (1920x1080) nebo Full HD s kapacitním multidotykovým panelem. Přináší zřetelný obraz se zobrazením podrobností, vyžadovaný pracovníky v terénu. 

Nejnovější operační systém Windows 10 Pro je již předinstalovaný a nabízí downgrade na Windows 7 Professional s rozšířenou podporou systému Skylake.

Nejnovější komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1 třída 1.

Cena a dostupnost:

Flexibilní a modulový design

Ve světě, kde se notebooky stávají méně flexibilní z důvodu zmenšování velikosti, je flexibilní a modulový design jednou z největších obchodních výhod společnosti Panasonic. Lze využít volitelný konfigurovatelný slot a podle požadavků zákazníka jej osadit jednotkou DVD, 2. baterií, zásuvkou pro PC kartu, USB nebo čtečkou čipových karet. Navíc je také k dispozici oddělený konfigurovatelný port, který lze použít pro 2. post LAN, průmyslový zodolněný port USB, GPS nebo 4. port USB 2.0.

Pro pracovníky v terénu, kteří se neustále přemisťují, je schopnost datového připojení na cestách rovněž důležitou podmínkou. Nejnovější notebook Toughbook CF-54 je dodáván s kompletní sadou rozhraní, včetně standardního síťového portu, konektorů VGA a HDMI pro projektory a displeje, portu True Serial pro připojení ke starším systémům, portů USB 3.0 a 2.0 a zásuvkou pro kartu SD. Zařízení je dodáváno s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, volitelnou duální anténou 4G LTE, bezkontaktní čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů.

Model HD a modely Full HD (s dotykovým displejem nebo bez) jsou dodávány standardně s 256 GB SSD diskem. Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 megapixely, jejíž pomocí lze zajistit komunikaci kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek. Snadné použití ve tmě zajišťuje podsvícená klávesnice.

Nejlepší v kategorii středně odolných notebooků

Přestože se jedná o středně odolné zařízení, je notebook Toughbook CF-54 nejlépe chráněným notebookem ve své kategorii s pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití a krytem se šestiúhelníkovou texturou, který maximálně chrání při nárazu.

Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm. Snadnému použití pomáhá i rukojeť pro přenášení a notebook lze volitelně snadno označit logem společnosti. Díky své robustnosti může být notebook CF-54 namontován do vozidel pomocí montážního příslušenství třetí strany, které bylo schváleno společností Panasonic.

S jedinou baterií dokáže tento notebook pracovat až 11 hodin. Tento neúnavný pracovník splňuje požadavky současných zaměstnanců v terénu a je vybaven možností výměny baterie za provozu, což znamená, že jej lze nepřetržitě používat a nemusí se vypínat při výměně baterie. Je možné též použít druhou baterii, čímž se doba provozu prodlouží až na 18 hodin.

Klid při práci

Na všechny notebooky Toughbook se vztahuje tříletá záruka na veškeré závady hardwaru u systémů, které byly používány k zamýšlenému účelu a pětiletá záruka na náhradní díly se závazkem provedení opravy do 96 hodin. Lze využít i dalších rozšířených služeb včetně: rozšířené záruky (4./5. rok), záruky proti náhodnému poškození, záruky na baterii (3/4/5 let) a záruky na pevný disk.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 8. dubna 2016 - pátek

Další články od Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Kompaktní skenry pro každou firmu

Odolný notebook Toughbook CF-54 pro pracovníky v terénu

Interaktivní tabule pro podniky a vzdělávací instituce

Laserové projektory pro firmy a vysoké školy

Kvalitní poslech s novými DAB+ rozhlasovými přijímači Panasonic

Odolná výpočetní technika Panasonic rozšiřuje svůj majoritní podíl na evropském trhu

Filmová kamera s 5.7K rozlišením pro výrobu profesionálního videa

Displeje pro venkovní interaktivní digitální reklamu

Skenery A4 pro hotely, zdravotnická zařízení a cestovní agentury

IP video intercom systém s integrací pro různé systémy

Profesionální displeje Panasonic se zárukou výměny zařízení

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic

Laserový projektor pro velkoplošnou projekci s rozlišením 4K+

Komplexní řešení pro konferenční místnosti

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kamery

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panasonic IP-PBX

Jak flexibilní je váš komunikační systém?

Ověřovací software QuikID pro notebooky Toughbook a tablety Toughpad

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z libovolného zařízení

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu terorismu

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-A2

Superodolná otočná kamera do nejdrsnějších povětrnostních podmínek

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci v terénu

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová vylepšení

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro videostěny

V mobilní práci notebooky stále dominují

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016 zajistí Panasonic

Specializovaná dokovací řešení pro mobilní pracovníky

SIP telefony Panasonic s dotykovou obrazovkou

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný profesionální notebook typu 2-v-1

Spolehlivé profesionální zobrazovací panely

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 a podporou pro 3D CAD

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé a střední firmy

Jednotný komunikační systém Panasonic UC Pro

Video over IP ve spolupráci Panasonic a Grass Valley

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro práci ve výbušném prostředí

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Space Player

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou instalaci a vzdálené ovládání

PT-RQ13K - nejlehčí laserový 4K projektor

Toughbook CF-MX4 - notebook i tablet v jednom

Cloud P2 Cast - řešení pro profesionální TV vysílání a filmovou tvorbu

tesena fest 2018