share itpoint.cz

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci v terénu

Tablet Panasonic Toughbook CF-D1 mk3 přináší o 50% delší životnost baterie, vylepšenou zobrazovací plochu, vyšší výkon s nižší spotřebou energie, lepší komunikaci a nejnovější operační systém Windows 10 Pro.

Tablet Toughbook CF-D1 je určen pro techniky provádějící diagnostiku motorů, osobních a nákladních automobilů i strojních zařízení v dílně i v terénu a také pro záchranářské týmy, které potřebují velký a dobře čitelný displej pro zobrazení technických výkresů a map. Tablet byl navržen ve spolupráci s uživateli, kteří s ním budou pracovat. Toughbook CF-D1 mk3 je již dostupný na trhu a ceny začínají na 2650 Euro bez DPH.

"Špičkový průmyslový tablet Panasonic Toughbook CF-D1 již dlouhou dobu směřuje mezi zařízení upřednostňované techniky v předních světových automobilových společnostech. S pomocí jejich zpětné vazby tento nejnovější přírůstek do rodiny Toughbook CF-D1 ještě lépe odpovídá jejich potřebám díky vyššímu výpočetnímu výkonu, delšímu provozu a lepší viditelnosti informací na obrazovce," říká Jan Šplíchal, marketingový manažer Panasonic Computer Product Solutions.

Tři modulární pozice usnadňují přizpůsobení

Toto zařízení je vybaveno třemi konfigurovatelnými pozicemi zkonstruovanými speciálně pro snadné přizpůsobení, které podporují všechny specializované porty pro spolehlivý přenos diagnostických údajů a tím vychází vstříc různorodým potřebám diagnostických techniků. Porty lze snadno konfigurovat podle konkrétních požadavků, například jako sériová rozhraní nebo rozhraní VGA, druhý LAN port nebo dva konektory USB s průmyslovou odolností.

Tento produkt splňuje nejpřísnější požadavky na ochranu dat díky široké škále funkcí pro zabezpečení, které zahrnují Intel AMT, vProTM (doplňkově), bezpečnostní zámek a čtečku čipových karet (doplňkově).

Tablet CF-D1 má všechny charakteristiky, které očekáváte od odolného zařízení z rodiny Toughbook. Prošel testy pádu z výšky 90 cm a jeho ochrana proti vniknutí vody a prachu mu zaručuje působivý stupeň krytí IP65.

Vyšší výkon s nižší spotřebou energie

Nejnovější tablet Panasonic Toughbook CF-D1 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s nejnovějším procesorem 6. generace Intel CoreTM i5-6300U vProTM (3 MB cache, 2,4 až 3,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost).

Tato nejnovější generace tabletu přináší 50% zvýšení životnosti baterie až na 12 hodin provozu mezi jednotlivými nabitími.

Širokoúhlý displej s vyšším jasem

13,3" širokoúhlý HD LCD displej s LED podsvícením, který umožňuje používání diagnostických programů v reálném čase, čtení naměřených telematických dat a prohlížení schémat, byl inovován pomocí nejnovější zobrazovací technologie IPS (400 cd/m2).

Displej IPS, který je navržen pro použití jak ve vnitřních prostorách, tak pro venkovní použití na přímém slunečním světle, umožňuje technikům zobrazení detailů na obrazovce s vynikající jasností a širokým pozorovacím úhlem.

Resistivní dotykový displej umožňuje snadné zadávání údajů pomocí prstů (i v rukavici) nebo pera a to i ve vlhkém prostředí.

Široké možnosti komunikace

Nejnovější komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1 třída 1. K dispozici je zadní kamera s vysokým rozlišením 5 megapixelů, která slouží k elektronickému zaznamenávání diagnostické dokumentace nebo papírových informací.

Nejnovější operační systém

Operační systém Windows 10 Pro (64-bit) je již předinstalovaný a nabízí downgrade na Windows 7 Professional s rozšířenou podporou systému Skylake Microsoft Windows 7, a získává tak čas podnikům, které svá IT vylepšení teprve chystají.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 19. května 2016 - čtvrtek, čteno 1203x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic...

Laserový projektor pro velkoplošnou proj...

Komplexní řešení pro konferenční místnos...

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kame...

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panas...

Jak flexibilní je váš komunikační systém...

Ověřovací software QuikID pro notebooky ...

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z ...

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu...

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ...

Superodolná otočná kamera do nejdrsnější...

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci ...

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová ...

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1...

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro ...

V mobilní práci notebooky stále dominují...

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016...

Specializovaná dokovací řešení pro mobil...

SIP telefony Panasonic s dotykovou obraz...

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný ...

Spolehlivé profesionální zobrazovací pan...

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 ...

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé ...

Jednotný komunikační systém Panasonic UC...

Video over IP ve spolupráci Panasonic a ...

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro ...

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Sp...

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou...