share itpoint.cz

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou instalaci a vzdálené ovládání

4K kamera AW-UE70 poskytuje rozlišení 3840 x 2160 při 25p přes HDMI, streamuje 4K přes IP a souběžně zaznamenává 4K video. Kromě formátu 4K 2160/25p disponuje mnoha me zinárodními formáty signálu HD včetně 1080/50p, 1080/50i, 1080/25p, 1080/25PsF a 720/50p.

Model UE70 nabízí funkce, které jsou klíčové pro produkční odvětví, jako např. genlock, systém optické stabilizace obrazu (O.I.S) a dálkově přepínatelné ND filtry. Kromě obrazového výstupu HDMI je vybavena i výstupem 3G-SDI, MOS snímačem typu 1/2.3 a moderními možnostmi zpracovávání. Může se též nabídnout audio/video streamování v režimu až 2160/30p a nahrávání zvuku a obrazu na kartu microSD v režimu 2160/25p nebo 1080/50p.

"Flexibilní 4K/HD schopnosti této kamery z ní činí optimální volbu jak pro vysílání, tak i pro náročné instalace na stadionech, v konferenčních místnostech, posluchárnách a pro veškeré produkce, kde je zapotřebí velmi vysokého rozlišení obrazu a přesného ovládání," říká Hana Grůzová, marketingová manažerka Panasonic.

Díky standardnímu ovládání přes IP, zabudovaným zvukovým vstupům a napájení přes Ethernet je možné připojení jen pomocí jednoho kabelu. Panasonic AW-UE70 lze připojit i přes USB a využít jako webovou kameru pro videokonference a spolupráci. Díky objektivu s 20x zoomem, přednastavenými funkcemi a širokým zorným úhlem (65,1°) nabízí širokou provozní flexibilitu.

Kamera AW-UE70 nabízí IP, RS-422 a RS-232C rozhraní stejně jako zabudovaný webový server, který umožňuje ovládání přes prohlížeč i náhled živého přenosu přes IP až z 16 kamer, a to na počítači PC, Mac i na mobilních zařízení. Ovládání kamery přes sériové rozhraní RS-422 nebo IP je k dispozici prostřednictvím ovladačů Panasonic AW-RP50, AW-RP120G, AK-HRP200G a asistenční kamery AW-HEA10 stejně jako přes programovatelné systémy od Crestron, AMX, Winnow a dalších výrobců.

Model UE70 má mnoho výkonných funkcí, které rozšiřují možnosti uživatelů profesionálních video systémů. Kromě funkce Dynamic Range Stretch (DRS) společnosti Panasonic je kamera vybavena i pokročilými funkcemi Digital Noise Reduction (DNR) a režimem High Dynamic Range (HDR), které zajistí skvělé záběry i při extrémním kontrastu a světelných podmínkách.

Noční režim kamery UE70 umožňuje natáčet i v naprosté temnotě tím, že se automaticky přepne na vysoce kvalitní HD monochromatické video s použitím volitelného IR iluminátoru. Tato kamera je tak ideální pro reality show, výzkumné spánkové laboratoře a při nahrávání na pódiu.

Kamera UE70 je vybavena velmi přesnou polohovací hlavou (s úhlem otočení ±175° a úhlem náklonu -30° až 90°). To umožňuje přesné, rychlé a plynulé pohyby všemi směry a zachycení pomalu i rychle se pohybujících předmětů, aniž by došlo k přílišným vibracím a nárazům.

Kameru AW-UE70, která se může pochlubit svým prvenstvím na trhu, představil Panasonic na veletrhu INFOMCOMM. Zařízení bude k dispozici od října 2015 v černém nebo bílém provedení.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 1. července 2015 - středa, čteno 1857x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic...

Laserový projektor pro velkoplošnou proj...

Komplexní řešení pro konferenční místnos...

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kame...

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panas...

Jak flexibilní je váš komunikační systém...

Ověřovací software QuikID pro notebooky ...

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z ...

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu...

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ...

Superodolná otočná kamera do nejdrsnější...

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci ...

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová ...

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1...

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro ...

V mobilní práci notebooky stále dominují...

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016...

Specializovaná dokovací řešení pro mobil...

SIP telefony Panasonic s dotykovou obraz...

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný ...

Spolehlivé profesionální zobrazovací pan...

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 ...

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé ...

Jednotný komunikační systém Panasonic UC...

Video over IP ve spolupráci Panasonic a ...

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro ...

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Sp...

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou...