logo PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o.

Panasonic Viera Cast: TV s přístupem na tn.cz

Populární zpravodajský server je po archivu TV Nova dalším lokálním obsahem, který nabídnou exkluzivně televizory Panasonic. Unikátní funkce VIERA CAST umožní nově bezplatný přístup ke zpravodajství tn.cz.

V tuto chvíli jsou tak prostřednictvím televizorů Panasonic a jejich funkce VIERA CAST k dispozici tyto služby a aplikace :

Tímto výčtem to ale rozhodně nekončí. Služby internetu v televizi se budou průběžně rozšiřovat. Usilovně pracujeme především na rozšiřování lokálního obsahu.

Funkcí VIERA CAST jsou vybaveny plazmové Full HD televizory řady G20, V20 a 3D Full HD modely VT20 a GT20, dále také Full HD televizory s LED/LCD panely řady G20, V20, D25 a D28. Kromě toho ji nabízí i Blu-ray přehrávače Panasonic (DMP-BDT300, DMP-BD85, DMP-BD65, DMP-B500) a všechny systémy Blu-ray domácího kina.

Kvalita zobrazení internetového obsahu je identická s digitálním televizním vysíláním. Ovládání i orientace v nabídce programů jsou navíc naprosto jednoduché, a uspokojí tak i nezkušené uživatele nebo starší generaci, kterou od internetu odrazuje komplikovanost počítačových operačních systémů.

Další články k tématům - 3D - Archiv - Bloomberg - Bluray - Cast - D25 - D28 - DMP-B500 - DMP-BD65 - DMP-BD85 - DMP-BDT300 - Eurosport - Full - G20 - GT20 - HD - LCD - LED - Picasa - Skype - TV - Twitter - V20 - Viera - YouTube

Článek PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 4. ledna 2011 - úterý

Další články od PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o.