share itpoint.cz

Specializovaná dokovací řešení pro mobilní pracovníky

Panasonic Computer Products Europe zřizuje divizi Global Docking Solutions, která bude plnit potřeby zákazníků využívajících produkty řad Toughbook a Toughpad v oblasti specializovaného dokování pro mobilní pracovníky.

Tým Global Docking Solutions (GDS) se sídlem v Cardiffu bude interně konstruovat, vyvíjet a certifikovat svá specializovaná dokovací řešení, a tím zajistí, že všechna budoucí dokovací řešení přijdou na trh ve stejnou chvíli jako související produkty řady Toughbook nebo Toughpad.

Za využití stávajících specializovaných dovedností nově rozšířeného týmu inženýrů Panasonic ProServices, který již integruje dokovací stanice Panasonic do všech typů zákaznických vozidel, bude divize GDS schopna plnit potřeby zákazníků využívajících produkty sérií Toughbook a Toughpad globálně.

Kromě navrhování a výroby specializovaných doků do vozidel má tým GDS v Cardiffu interní přístup k nejnovějším technologiím pro 3D snímkování a rychlou výrobu prototypů. Díky tomu je tým schopen rychle splnit jakékoli požadavky klientů v oblasti vývoje řešení na míru.

Flexibilní instalační možnosti a zvýšená bezpečnost

Díky univerzálnímu systému uchycení se 75mm montážní deskou v základní výbavě a dalšími volitelnými základnami v rámci příslušenství lze dok přizpůsobit různým montážním požadavkům. Díky sekundárnímu jisticímu ramenu lze zařízení zajistit ve skladovacím nebo konvertibilním režimu, který umožňuje ve vozidle využívat řízení úloh nebo funkce GPS. Když je zařízení zajištěno v doku ve výklopném režimu, lze z něj při vystupování z vozidla snadno a rychle vyjmout tablet.

První dokovací řešení pro Toughbook 2v1

Prvním dokovacím řešením navrženým novým týmem GDS je dokovací stanice do vozidel pro nejnovější řadu odolných oddělitelných notebooků Panasonic Toughbook CF-20. Toughbook CF-20 přináší mobilním pracovníkům to nejlepší ze všech světů. Plně odolný notebook s oddělitelným tabletem lze používat v 6 různých režimech, které splní všechny profesionální potřeby. Mezi cílové skupiny modelů CF-20 a souvisejícího dokovacího příslušenství do vozidel patří technické služby a telekomunikace, letecký a obranný průmysl, mobilní servisy a záchranné složky.

Speciální dok do vozidel určený pro Toughbook CF-20 byl také prvním dokovacím řešením uvedeným na trh spolu s notebookem samotným, díky čemuž mají zákazníci problém uchycení zařízení ve svých vozidlech vyřešen již od samého počátku.

Nízká hmotnost s úplnými funkcemi

Dok je vyroben z polykarbonátu, ABS a hliníku, díky čemuž má nižší hmotnost a vyšší odolnost. Zařízení umožňuje úplnou replikaci portů a volitelně pak propojení s anténou (TNC), čímž se zajistí možnost využívání všech funkcí a rozšíří se možnosti připojení.

Zkonstruováno pro náročné použití

Dok má odolný samočisticí konektor, jehož odolnost byla testována na 30 000 cyklech. Je postaven tak, aby vydržel dlouhodobé používání. Produkt splňuje zkoušky dle standardů MIL-STD-810G. Nyní probíhá testování odolnosti u společnosti MIRA dle norem UNECE Reg 17 (ekvivalent EU k SAE J1455), přičemž nebude problém splnit jakékoli požadované globální standardy.

Článek Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka ze dne 4. ledna 2016 - pondělí, čteno 1167x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Nová řada bezpečnostních kamer Panasonic...

Laserový projektor pro velkoplošnou proj...

Komplexní řešení pro konferenční místnos...

Nový standard pro bezpečnostní CCTV kame...

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panas...

Jak flexibilní je váš komunikační systém...

Ověřovací software QuikID pro notebooky ...

Nová PBX Panasonic KX-NSX pro spojení z ...

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu...

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ...

Superodolná otočná kamera do nejdrsnější...

Odolný tablet Toughbook CF-D1 pro práci ...

Odolný notebook Toughbook CF-54 má nová ...

Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1...

Nové IoT technologie Panasonic

Displeje Panasonic s úzkými rámečky pro ...

V mobilní práci notebooky stále dominují...

Vizuální řešení pro ceremoniály Rio 2016...

Specializovaná dokovací řešení pro mobil...

SIP telefony Panasonic s dotykovou obraz...

Panasonic Toughbook CF-20 - plně odolný ...

Spolehlivé profesionální zobrazovací pan...

Odolný tablet s displejem ve formátu A3 ...

Bezpečnostní Full HD IP kamery pro malé ...

Jednotný komunikační systém Panasonic UC...

Video over IP ve spolupráci Panasonic a ...

Tablety Toughpad s certifikací ATEX pro ...

Hybridní osvětlovací řešení Panasonic Sp...

Panasonic AW-UE70 - 4K kamera pro pevnou...