logo PC HELP, a.s.

Nový web pro E-learning od PC HELP

Společnost PC HELP spustila nové webové stránky produktu E-learning. Nový produktový web tak snadným a přehledným způsobem podává vzdělávací informace cílovým uživatelům. Kromě moderního designu je na stránkách představeno i nové logo e-learningového vzdělávání.

E-learning PC HELP je určen pro firmy, školy, úřady nebo další instituce veřejné správy. Na nových webových stránkách najdou zákazníci všechny potřebné informace o e-learningu, jako jsou např. způsoby využití, přínosy a výhody, postup implementace, ceny, reference apod.

"Snažili jsme se vytvořit přívětivý web, který by vyhověl různorodým požadavkům uživatelů. Stávajícím zákazníkům či potenciálním zájemcům je mimo základní informace k dispozici také e-learningová poradna, prostřednictvím které mohou pokládat dotazy našim konzultantům. Rovněž si mohou e-learning nezávazně vyzkoušet díky DEMO aplikaci", říká Pavla Gultová, vedoucí marketingu společnosti PC HELP, a.s.

E-learning

Trendem posledních let je on-line komunikace ve snaze zrychlit procesy a uspořit náklady. E-learning jako nástroj pro vzdělávání tyto požadavky splňuje. Poskytuje také zpětnou vazbu o průběhu vzdělávání a souhrnný přehled o výsledcích. Díky open-source platformě LMS je cenově přívětivým řešením.

Další články k tématům - e-learning - LMS - vzdělávání - Pavla Gultová

Článek PC HELP, a.s. ze dne 15. listopadu 2013 - pátek

Další články od PC HELP, a.s.