logo PC HELP, a.s.

Evidence a správa dluhopisů v informačním systému QI

Dluhopisy - to je nová aplikace PC HELP pro evidenci a správu dluhopisů a dluhopisových programů. Řešení společnost vyvinula ve spolupráci s Arca Bohemia Capital na platformě informačního systému QI.

"Hlavními přínosy řešení Dluhopisy je automatizované zpracování všech kroků spojených se správou dluhopisů. To přináší, hlavně při zpracování většího počtu dluhopisových emisí nebo věřitelů v rámci emise, výraznou časovou úsporu, jistotu a kontrolu nad všemi daty. Řešení lze provozovat jako samostatný modul nebo jako součást komplexního ERP QI a využívat tak širokou škálu dalších funkčností podnikového informačního systému," vysvětluje Pavel Žahourek, obchodní manažer ve společnosti PC HELP.

Aplikace Dluhopisy má využití u všech společností, které jsou emitenty a správci dluhopisů. Především pak u těch společností, které spravují větší počet dluhopisů. Uživatelé ocení dokonalý přehled o všech potřebných údajích, automatizované zpracování přinášející výraznou časovou úsporu a hlavně jistotu oproti ručnímu zpracování, že vše bylo spočítáno a proběhlo jak má.

Řešení pro celou firmu - zvolením koncepce vývoje řešení v rámci informačního systému QI vzniklo specializované oborové řešení pro evidenci a správu dluhopisů s možností využití velkého množství dalších funkčností, které jsou standardní součástí komplexního podnikového informačního systému QI.

A to jak ekonomických modulů jako finance a účetnictví, tak modulů podporující obchod a marketing nebo třeba organizaci a řízení.

Dluhopisy - základní funkce:

Další články k tématům - dluhopisy - ERP - evidence - účetnictví - Pavel Žourek

Článek PC HELP, a.s. ze dne 11. ledna 2016 - pondělí

Další články od PC HELP, a.s.