logo PC HELP, a.s.

PC HELP je nový partner Collabora Productivity

Díky spolupráci s Collabora Productivity může PC HELP nyní nabídnout svým zákazníkům garantované služby pro kancelářský balík CollaboraOffice - migrace dat, školení, konzultace, dlouhodobou podporu produktu a mnoho dalších.

CollaboraOffice je řešení vystavěné na LibreOffice. Jeho velkou přidanou hodnotou je především dlouhodobá podpora produktu a také spolehlivé bezpečnostní aktualizace, čímž si získává oblibu u uživatelů a nahrazuje tak často kancelářský balík MS Office společnosti Microsoft.

Kromě kancelářského balíku Collabora Office přidává společnost PC HELP do svého portfolia také další produkty:

"Collabora Productivity nabízí přesně to, co naši vybraní zákazníci potřebují. Collabora Office poskytuje našim klientům open-source kancelářský balík s dlouhodobou podporou, bezpečnostní aktualizace a jiné výhody, zatímco Collabora Online umožňuje zákazníkům spolupracovat v cloudu ve vlastním prostředí," říká Josef Kratochvíl, produktový manažer PC HELP.

"Je skvělé být partnerem firmy, která tak dlouho působí v IT sektoru. PC HELP je známý tím, že naslouchá svým zákazníkům, úspěšně se přizpůsobuje novým trendům a snaží se plnit požadavky svých zákazníků tím nejlepším možným způsobem. Těšíme se na spolupráci při zařazení Collabora Office a Collabora Online mezi jejich aktivity," doplňuje Michael Meeks, generální manažer Collabora Productivity, na adresu nového partnera.

Partnerem společnosti Collabora pro dodávky softwarového kancelářského balíku na český trh se společnost PC HELP stala začátkem září 2016.

Článek PC HELP, a.s. ze dne 26. září 2016 - pondělí

Další články od PC HELP, a.s.

Acronis True Image 2019