logo PC HELP, a.s.

Křest ohněm nového sídla PC HELP

Nejdříve přestřižení slavnostní pásky, pak přípitek, výbuch a další výbuchy. I takové bylo slavnostní otevření budovy softwarové společnosti PC HELP, a.s. z Třebíče. Ačkoliv vypadá tento scénář hrozivě, vše proběhlo v pořádku.

Společnost PC HELP, a.s. se přestěhovala do vlastních prostor v Třebíči. Otevření budovy se neslo v pohodovém duchu a uvolněné, téměř rodinné atmosféře. Pro tento velký den zástupci společnosti vybrali i hezký termín konání - 15.1. 2015 v 15:15 hod. Naše nová adresa je - PC HELP, a.s., Samešova 1144, Nové Dvory, 674 01 Třebíč.

"Nebylo to vždy jednoduché. Během stavění jsme zažili scény komické, zažili jsme scény tragikomické i scény tragické. Nicméně objevili se i scény poetické nebo pohádkové a taky jsme u stavění zažili spoustu adrenalinových zážitků. Přál bych si, aby tato budova byla útulná pro své obyvatele a přívětivá ke svým návštěvníkům,“ říká Jiří Pavlas, statutární ředitel a předseda správní rady společnosti PC HELP.

Po příchodu přivítal hosty statutární ředitel společnosti, pan Jiří Pavlas. Všem, kteří se podíleli na realizaci budovy, během svého proslovu poděkoval a skromně minul svou zásluhu klíčového koordinátora celé výstavby. Stavbu budovy si od začátku vzal za své a tak všechny kroky, rozhodutí i milníky doslova prošly jeho rukama.

Hned po té si vzal slovo moderátor Michal Lukáč, který slavnostní recepci zahájil. Pozvání na otevření přijali také jihlavský senátor Miloš Vystrčil a třebíčský starosta Pavel Janata. Ti během svého projevu vyzvedli přínos společnosti pro region a popřáli ji mnoho spokojených zákazníků a úspěchů v dalším působení. Spolu s Jiřím Pavlasem chvíli na to přestřihli otevírací pásku a se všemi hosty připili na novou budovu.

A jak to bylo s výbuchy a ohněm? Po přípitku dostali všichni tři aktéři přestřižení pásky svůj "minidetonátor" a stiskem tlačítka spustili malý vnitřní ohňostroj. Budova byla pokřtěna.

V životě lidí bývá pojem "křest ohněm" spojován s těžkými chvílemi, které si prožijí. S trochou nadsázky se dá říct, že prostřednictvím miniohňostrojů si nová budova "křest ohněm" prošla. "Všichni si přejeme, aby pro naši budovu byl tento pomyslný křest to nejhorší, co ji v budoucnu čeká," řekl k neobvyklému křestu budovy Michal Lukáč, moderátor otevření a zaměstnanec společnosti PC HELP.

Dále následovala prohlídka budovy, během níž se o ní hosté dozvěděli některé zajímavosti, např. že:

Již od počátku projektu byl kladen důraz především to, aby budova vyhovovala potřebám softwarové společnosti a respektovala všechny specifika poskytování služeb zákazníkům.

Budova měla být zároveň také přívětivá pro své zaměstnance, v duchu tří zásad:

  1. SOLIDNOST - moderní, nikoli výstřední architektura
  2. ÚTULNOST - praktické, ale ne open space prostory
  3. HRAVOST - zajímavé prvky, nikoli nudné

Článek PC HELP, a.s. ze dne 27. ledna 2015 - úterý

Další články od PC HELP, a.s.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files