logo PC HELP, a.s.

Personalistika a vzdělávání - konference se zaměřením na online nástroje

PC HELP pořádá 24.4. 2014 v Praze odbornou konferenci zaměřenou na online nástroje pro personalistiku a vzdělávání. Získané poznatky ocení všichni, kteří tráví čas s personálním softwarem. Účast na konferenci je ZDARMA!

Na konferenci Vám představíme nejnovější nástroje a postupy pro řízení HR procesů a vzdělávání. S ostatními účastníky můžete sdílet svoje problémy a zkušenosti. Na závěr programu je pro všechny účastníky připraven oddychový příspěvek a losování o víkendový wellness pobyt a odborné publikace z oboru personalistiky.

Konference se skládá ze 4 bloků naplněných přednáškami (koukněte na program). Půjdeme do samotných základů a připomeneme si, co je vlastně smyslem personalistiky. Nemusí sloužit k pouhé evidenci. Ukážeme si, jak ji využít k optimalizaci využití lidí ve firmě a k případné spolupráci s outsourcingovou společností.

V dalším bloku probereme plánování a realizace vzdělávacích akcí - od založení akce přes vyhledání a výběr kurzů, elearning a povinné kurzy ze zákona až po moderní formu vzdělávání - online školení a webináře.

Hosté Vám potom povypráví, jak se poprali s přechodem na moderní personální systém a co jim to přineslo. V posledním bloku slosujeme soutěž, představíme Vám obchodní nabídku a zodpovíme Vaše dotazy formou otevřené diskuse.

Konference je určena zejména pro:

Akce se koná 24.4. 2014 od 09:00 hod. v MICHAEL HOTELS PRAGUE, Pod Lysinami 474/1, 147 00 - Praha 4.

Moderátorem konference je Ing. Ida Svobodová - ida.svobodova@pchelp.cz.

Článek PC HELP, a.s. ze dne 21. března 2014 - pátek

Další články od PC HELP, a.s.

IT mezi paragrafy