logo PC HELP, a.s.

Personální software Kompas2 má nové webové stránky

Redesign a nová struktura produktového webu kompas2.cz umožní uživatelům snadnější a rychlejší orientaci v široké škále informací, vyšší komfort vyhledávání a jednoduchou komunikaci s dodavatelem přímo z webu - a to hned několika způsoby.

Pro modernizaci vzhledu a obsahu produktového webu se společnost PC HELP, a.s. rozhodla během minulého roku v rámci zvyšování kvality svých služeb.

"Jedním z hlavních záměrů redesignu stránek bylo co nejvíce je zpřehlednit, aby mohli zákazníci rychle najít to, co právě hledají", říká Pavla Gultová z marketingového oddělení společnosti PC HELP, a.s. a zároveň dodává: "Nebylo jednoduché nabídnout co největší množství informací a současně zachovat jednoduchost a uspořádanost stránek."

Architektura webových stránek je srozumitelně členěna jak z hlediska jednotlivých funkčních částí softwaru, tak z hlediska obecných informací jako jsou reference, ceny, podpora a další.

Z úvodní stránky uživatel přímo dosáhne na informace o:

Webové stránky odpovídají nejnovějším standardům, jsou optimalizovány pro vyhledávače a aktualizovány redakčním systémem od firmy XART s.r.o., která zároveň navrhla a zpracovala design stránek.

Kompas2 je personální software určený pro správu a řízení lidských zdrojů. Je navržen na základě dlouholetých zkušeností a s ohledem na příjemné a srozumitelné uživatelské prostředí. Kromě typicky personálních modulů je možné využít i množství nadstavbových funkcí a řešení.

Vysokou přidanou hodnotou systému je integrovaný modul Docházka. Bezkontaktní identifikační systém a nejmodernější technologie snímání (včetně biometrie) umožňuje pohodlné a podrobné sledování přítomnosti i pohybu na pracovištích, včetně vzdálených pracovišť.

Významným přínosem systému je také jeho koncepce tzv. eZaměstnance, která Vám, ať už prostřednictvím jednotlivých on-line kroků, či za použití celistvé webové aplikace plusPortal, umožní jednodušší a rychlejší práci s maximální eliminací "papírové" administrativy.

Další články k tématům - bezpapiru - IS - kompas - vyhledávání - Pavla Gultová

Článek PC HELP, a.s. ze dne 1. srpna 2012 - středa

Další články od PC HELP, a.s.

Acronis True Image 2019