logo PC HELP, a.s.

Služební cesty - evidence a náhrady snadno a rychle

Vyzkoušejte si nezávazně a zdarma jednoduchou aplikaci pro zpracování náhrad za služební cesty. Provede Vás od zadání cesty až po její zaúčtování, ať už jste účastník cesty, účetní nebo manažer.

Možná to znáte - vyplníte cestovní příkaz, vezmete ho, jdete ho nechat schválit a nadřízený zrovna není v práci. Hurá za jeho šéfem. Nebo snad jinam? Anebo, právě Vy jezdíte na služební cesty sotva párkrát do roka. Pokaždé lovíte z paměti sazby a pravidla cestovních náhrad s nejistým výsledkem.

V lepším případě jdete s prosíkem o pomoc za některým ze zkušenějších kolegů. A co teprve pokud jste účetní - sejde se Vám na začátku měsíce kupka papírků, kterou se prokousáváte několik hodin, nedej bože, dnů ...

Pracovní cesty - modul informačního systému plusPortal

Chystáte se na školení do Ostravy. Školení začíná v devět, Jihlava - Ostrava, s rezervou 3 hodinky, takže plánovaný výjezd v šest. Konec školení byl ohlášen na čtvrtou, takže návrat v sedm. To na začátek stačí.

Vše zadáte do systému a odkliknete tlačítko pro odeslání cesty ke schválení šéfovi. Nemusíte si dělat starosti - i kdyby si šéf ten den zrovna neotevřel systém, který na něj hned po přihlášení vybafne nové události ke zpracování, dostane také e-mail do pošty s oznámením o Vaší služební cestě. Takže ji jistě nezapomene schválit, i když za ním nepůjdete osobně. A teď hurá do Ostravy

Školení bylo přínosné, trochu dlouhé, naštěstí už jste na druhý den zase ve své kanceláři a jako první se pustíte do své oblíbené činnosti - vyúčtování po cestě. V systému vyplníte reálné časy cesty, občerstvení, které bylo součástí školení, a náklady na parkování. Naskenovaný parkovací lístek přiložíte k cestě a dál ať už se snaží systém.

Však, na co ho máte? Klik. A máte vypočteno. Klik. A máte odesláno ke schválení. Klik. A už to vidí i účetní.

Článek PC HELP, a.s. ze dne 16. února 2015 - pondělí

Další články od PC HELP, a.s.

Vyzkoušejte si M-Files na 30 dní zdarma