logo PC HELP, a.s.

Programátor ASP.NET

PC HELP, a.s. - Třebíč
Vývoj, návrh, analýza a testování aplikací v ASP.NET, analýza podnikových procesů, návrh databázových modelů, vytváření dokumentace.

Pracovník marketingu - juniorská pozice

PC HELP, a.s. - Třebíč
Správa, plnění a komunikace na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Twitter), marketingové reporty, tvorba analýz online marketingových kampaní, spolupráce na aktualizaci webových stránek, příprava marketingových materiálů a monitoring trhu.

Obchodník s informačními systémy

PC HELP, a.s. - Třebíč
Vedení obchodní agendy, jednání se zákazníky, příprava a realizace prezentací, spolupráce s marketingovým oddělením.

Junior programátor

PC HELP, a.s. - Třebíč
Jde o rozmanitou práci, vyžadující stálé vzdělávání, seznamování se s novými postupy, nápaditý přístup ale také odpovědnost, disciplinovanost a týmovou spolupráci. Při vývoji používáme Visual Basic, ASP.NET, C#, JQUERY, Python, PHP, JavaScript.

Konzultant pro informační systém Kompas2

PC HELP, a.s. - Třebíč
Analýzy podnikových procesů u zákazníka a řešení jeho požadavků, zpracování implementačních studií, příprava a provádění prezentací produktů, školení uživatelů, provozní podpora, inastalace IS do daného prostředí a tvorba uživatelské dokumentace.

Konzultant pro podnikový informační systém Helios

PC HELP, a.s. - Třebíč
Analýzy podnikových procesů, příprava a provádění prezentací, školení uživatelů, nastavování a usazování systému do daného prostředí, převody dat, návrhy integrace s jinými systémy, tvorba pracovních postupů a metodik, provozní podpora.