logo PCS s.r.o.

PCS na Mezinárodním veletrhu požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET

Společnost PCS se opět představuje na veletrhu ISET/Pyros, který je poprvé v letošním roce propojen s veletrhem IDET. Na stometrové ploše stánku č. 45 pavilonu F předvede to nejnovější a nejzajímavější ze svého produktového portfolia. PYROS/ISET se koní ve dnech 12. až 14.5. 2011 na brněnském výstavišti.

Divize Security kromě svého tradičního sortimentu kamer, ozvučení a kongresových a hlasovacích systémů předvede v České republice poprvé sofistikovaný bezpečnostní produkt i pro ty nejnáročnější - inteligentní depotní systém Kemas. Systém zajišťuje v rámci organizací uspořádaný a bezpečný pohyb předmětů (např. klíčů, dokumentů, zbraní, automobilů, mobilních telefonů, počítačů či ochranných pomůcek), zkrátka všeho, co si zaměstnanci v rámci organizace předávají nebo s čím se v rámci podniku pohybují. Systém obsahuje propracovaný software, který sleduje a eviduje kdo, kdy, s čím a jak nakládal. Depotní systém tak zajišťuje transparentnost a hospodárnost.

Divize Rapiscan seznámí návštěvníky s novou generací průchozích detektorů kovů Metor 6M, s jeho novými funkcemi skýtajícími zcela nové možnosti a hlavně s jedinečným tréninkovým simulátorem rtg zařízení X-Screen. Jedná se o systém pro výcvik operátorů zavazadlových rentgenů s možností simulace všech běžných konvenčních zařízení. Vzhledem k tomu, že od loňského roku platí nařízení Evropského parlamentu a rady Evropské unie o společných pravidlech v oblasti ochrany civilního letectví, která vyžadují, aby operátoři zavazadlových rentgenů absolvovali pravidelné školení v rozsahu nejméně 6 hodin za každých 6 měsíců, je systém X-Screen efektivním způsobem řešení této situace.

Letošní veletrh vnímáme jako vhodnou příležitost pro oslovení našich zákazníků v relativně krátkém čase a v jednom místě. Cílem letošního veletrhu je nabídnout návštěvníkům komplexní přehled o oblasti jak vojenské, tak civilní bezpečnosti. Divize Rapiscan i divize Security se v této oblasti pohybují již mnoho let, proto jsme spojení veletrhů IDET a ISET/Pyros velice uvítali.

Všechny exponáty budou plně funkční, koncepce stánku je navržena tak, aby si každý přišel na své, ať už naši expozici navštíví člen Armády České republiky nebo odborník z oblasti civilní bezpečnosti nebo osoba z řad veřejnosti.

Je naší tradicí připravit návštěvníkům i trochu zábavy a oddechový program. V minulých letech to byla barmanská show, letos se bude jezdit na segway strojích. TAK PŘIJĎTE, BUDE TO JÍZDA!, říká Eva Možná, marketing manager PCS spol. s r. o.

Další články k tématům - bezpečnost - IDET - ISET - Kemas - Metor - Pyros - veletrh - Eva Možná

Článek PCS s.r.o. ze dne 10. května 2011 - úterý

Další články od PCS s.r.o.