logo PCS s.r.o.

Produkty Kaspersky Lab podle testů AV-Comparatives spolehlivě chrání firemní zákazníky

Společnost PCS - divize DataGuard, oznamuje vynikající výsledky posledních testů prováděných organizací AVComparatives. Testy provedené respektovanou testovací laboratoří AV-Comparatives hodnotily populární produkty ochrany podnikových IT systémů od osmi vývojářů.

Testy byly navrženy tak, aby u každého z produktů posoudily použitelnost, snadnost instalace, možnosti správy a funkčnost. Všechna řešení společnosti Kaspersky Lab prošla testy bez zaváhání a byla laboratoří AVComparatives oceněna pečetí „Seal of Approval“. Experti laboratoře dospěli k závěru, že produkty společnosti Kaspersky Lab jsou dobře navrženy, nabízejí efektivní ochranu a lze je vřele doporučit pro použití v podnikových sítích.

Testovány byly čtyři produkty společnosti Kaspersky Lab pro firemní zákazníky :

Konzole Kaspersky Administration Kit si pro svůj komfort a uživatelskou přívětivost vysloužila od AV-Comparatives zvláštní pochvalu. Díky intuitivnímu rozhraní této konzole mohou i nezkušení uživatelé efektivně spravovat všechny dostupné bezpečnostní nástroje a navíc je Kaspersky Administration Kit kompatibilní s počítačovými sítěmi jakéhokoli rozsahu a složitosti.

Nadšení expertů vzbudily také průvodci instalací a konfigurací, implementované v produktech Kaspersky Lab - tito průvodci nabízejí v reálném čase detailní vizualizaci celého procesu implementace ochrany. Průvodci umožňují uživatelům rychlou a snadnou instalaci a konfiguraci všech řešení, a to vše jak lokálně, tak i vzdáleně. Další unikátní vlastností produktů je jejich možnost implementace IT bezpečnostních systémů s použitím zásad skupin Active Directory.

Kaspersky Security 8.0 pro Microsoft Exchange spolehlivě chrání sítě před škodlivými programy a nevyžádanou poštou a obsahuje účinné nástroje pro konfiguraci aktualizací, generování reportů a přednastavení reakcí na konkrétní systémové události. Správce systému má možnost pružně regulovat hloubku kontroly webového a e-mailového provozu pro různé skupiny uživatelů tak, aby mohl systém pracovat podle specifických potřeb podniku. Produkt prokázal 99 % úspěšnost zachycení nevyžádané pošty a patří tak mezi nejlepší testované produkty.

"Společnost Kaspersky Lab opět uvedla na trh programový balík zabezpečení podnikových IT aplikací, který můžeme napříč celou hodnotící komisí doporučit," uzavírají experti z AV-Comparatives svoji zprávu.

Další články k tématům - antivirus - AVComparatives - bezpečnost - Exchange - ochrana - testy - Workstation - zabezpečení

Článek PCS s.r.o. ze dne 7. února 2011 - pondělí

Další články od PCS s.r.o.