logo PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.

PIKE ELECTRONIC platinovým partnerem druhého ročníku konference CFO Strategies India 2008

PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. oznámila, že byla platinovým partnerem jedné z nejprestižnějších událostí světa byznysu v Indii. PIKE ELECTRONIC již v Indii realizoval několik projektů v oblasti průmyslové automatizace a jejím cílem je posílit svou pozici v tomto regionu jako partnera s přidanou hodnotou.

"Byla to pro nás velice zajímavá příležitost potkat a oslovit přední indické finanční manažery, vlastně jedné z nejdůležitějších ekonomik současnosti. Diskutovali jsme s nimi jejich současnou situaci a skutečné potřeby v dnešní velmi dynamické éře," řekl prezident společnosti PIKE ELECTRONIC, pan Josef Fischer.

Druhý ročník konference CFO Strategies India, pořádaný mezinárodní společností Naseba, se konal ve dnech 15. - 16. září 2008 v Mumbai. Hlavními tématy tohoto fóra byly nové klíčové potřeby finančních ředitelů (CFO) a možnosti jak dosáhnout vyšší efektivity a konkurenceschopnosti. Společně se strategickými mediálními partnery TIME a Business Wire India, se podařilo uskutečnit toto setkání finančních ředitelů významných indických firem s předními poskytovateli moderních řešení, včetně společnosti PIKE ELECTRONIC.

Finanční ředitelé mají dnes mnohem širší a mnohostrannější zaměření v rámci firmy. Finanční ředitel je zodpovědný za rozhodování v oblastech informačních technologií, lidských zdrojů, vztahů s investory, řízení rizik, stejně jako v oblasti daňové. A navzdory předpokladům o zpomalení růstu ekonomiky v Indii na rok 2008 jsou vystaveni obrovskému tlaku na udržení efektivity, zvyšování celkové výkonnosti a optimalizaci interní struktury své firmy.

Celým fórem, od úvodní prezentace až po zákulisní diskuse, se neslo 5 stěžejních témat :

Mezi dalšími tématy v roce 2008 :

PIKE ELECTRONIC se na konferenci rozhodně neztratila

Představitelé společnosti PIKE ELECTRONIC, pánové Jaromír Mazurek, ředitel divize Integrace a Stanislav Kazda, vrchní provozní ředitel, představili několik velice zajímavých témat jak zjednodušit život finančních ředitelů pomocí moderních informačních technologií.

Zaměřili se přitom na tyto klíčové aspekty :

Představitelé PIKE ELECTRONIC sklidili v Indii velký úspěch, diskutovali s většinou finančních ředitelů a poskytli několik rozhovorů pro média.

Článek PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o. ze dne 26. listopadu 2008 - středa

Další články od PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.

PIKE ELECTRONIC držitel prestižního ocenění TeamTIBCO Partner

PIKE ELECTRONIC platinovým partnerem druhého ročníku konference CFO Strategies India 2008

MakeDoc je originální český software vstupuje do Evropy

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů