logo itpoint.cz

Ostatní programování - počítačové kurzy

10.12. 2021 (dnů = 1) - Katalogová cena: 4200 Kč (Praha), 4200 Kč (Brno), 160 EUR (Bratislava)
Kurz je určen vývojářům, kteří se chtějí naučit vytvářet a prakticky používat regulární výrazy pro elegantní a velmi účinnou práci s textovými řetězci, umožňujícími například jejich prohledávání, nahrazování nebo dělení na části. Kurz je nezávislý na platformě a získané znalosti můžete uplatnit při programování například v jazycích, jako je JavaScript, PHP, ASP/ASP.NET, Perl nebo Python.
25.04. 2022 (dnů = 3) - Katalogová cena: 14400 Kč (Praha), 14400 Kč (Brno), 495 EUR (Bratislava)
Verzovací systém Git se v poslední době stal de facto standardem pro většinu open source projektů, ale používá se i v komerční sféře. Git lze vnímat i jako náhrada za Subversion, ale přistupuje k problému verzování jiným způsobem. Zatímco předchozí VCS jako CVS, Subversion apod. pracovaly s centrálním modelem, Git (a např. i Mercurial) pracují na distribuovaném modelu (DVCS). Staví také na intenzivním využíváni větvení (branches) a jejich mergování zpět. Práce vybízí k častým izolovaným commitům a jinému způsobu myšlení o integraci všech změn. Kurz je zaměřen na praktickou práci s Git a porozumění základním konceptům po libovolným OS (Windows, Linux, Mac OS X, ...).
30.06. 2022 (dnů = 2) - Katalogová cena: 9200 Kč (Praha), 9200 Kč (Brno), 320 EUR (Bratislava)
Kurz je určen pro vývojáře na platformě Microsoft .Net, kteří se chtějí naučit vyvíjet distribuované aplikace pomocí gRPC a Microsoft Visual Studia.