logo itpoint.cz

TOGAF - počítačové kurzy

06.12. 2021 (dnů = 3) - Katalogová cena: 37850 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
Intenzivní třídenní školení TOGAF® 9 Version 2: Foundation je zaměřeno na syntaktické uchopení problematiky podnikové architektury s cílem zajistit dobrou základní orientaci v jednotlivých oblastech, tj. terminologie, koncepty a principy vedení podnikové architektury. Poskytuje průpravu důležitou pro zvládnutí certifikační zkoušky Foundation. Cena školení včetně voucheru pro certifikační zkoušku je 37.850 Kč. Účastnický poplatek zahrnuje výuku pod vedením zkušeného lektora, voucher ke zkoušce, využití výpočetní techniky pro poznámky a zkušební testy, studijní materiály k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.
09.12. 2021 (dnů = 2) - Katalogová cena: 27850 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
Intenzivní dvoudenní školení TOGAF® 9 Version 2: Certified je zaměřeno na sémantické praktické detailní řešení problematiky podnikové architektury s cílem dosáhnout dostatečného poznání výkonu každodenní práce podnikového architekta, včetně konkrétních příkladů a doporučení. Poskytuje průpravu důležitou pro zvládnutí certifikační zkoušky Certified. Cena školení včetně certifikační zkoušky je 27.850 Kč. Účastnický poplatek zahrnuje výuku pod vedením zkušeného lektora, voucher k certifikační zkoušce, využití výpočetní techniky pro poznámky a zkušební testy, studijní materiály k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.
14.02. 2022 (dnů = 5) - Katalogová cena: 61800 Kč (Praha), 0 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
Intenzivní 5 denní školení TOGAF® 9 framework je kombinované ze 2 částí a obsahuje látku z L1 Foundation a L2 Certified. Cena školení včetně složení obou zkoušek (L1 a L2) je 61.800 Kč. Účastnický poplatek zahrnuje výuku, voucher ke zkoušce, využití výpočetní techniky, studijních materiálů k akreditovanému školení a osvědčení o absolvování školení.
28.03. 2022 (dnů = 1) - Katalogová cena: 9900 Kč (Praha), 9900 Kč (Brno), 0 EUR (Bratislava)
Pomocí akreditovaného školení Integrating Risk and Security within a TOGAF® Enterprise Architecture mohou jeho účastníci načerpat důležité informace a znalosti v průřezové oblasti bezpečnosti a rizik související s podnikovou architekturou vedenou dle TOGAF® rámce. Školení slouží k přípravě na posouzení, které vede k možnosti získat Open Badge pro tuto oblast. Další přidanou hodnotou tohoto online školení v Anywhere jsou detailní srovnávací analýzy s návaznými rámci a vysvětlení aplikování získaných vědomostí v praxi.