logo PREMIER system, a.s.

ERP PREMIER dává svobodu při tvorbě controllingových výkazů

PREMIER system ve své nové verzi X4.2 přichází s ojedinělou funkcí návrhu definovatelných výkazů práce či zakázek. Ty lze snadno editovat i bez spolupráce s techniky nebo programátory.

Český výrobce ERP systémů PREMIER rozšířil funkci svého systému o možnost tvorby výkazů přímo na míru. Návrhy výkazů práce, projektů a zakázek lze tvořit skrze intuitivního průvodce, manažeři tak nemusí kvůli úpravám kontaktovat dodavatele. Funkci si mohou zakoupit všichni zákazníci PREMIER system s platnou licencí aktuální verze programu X4.2.

Dokonalý přehled o aktuálním průběhu zakázek či projektů je pro moderní manažery nezbytnost. Zejména v dynamicky rostoucích firmách s širokým záběrem podnikání je třeba sledovat množství aspektů a dat. Nutností je proto dobře propracovaný systém controllingu. Právě na tuto oblast se zaměřil tradiční výrobce podnikových informačních a účetních systémů, společnost PREMIER system. V nové verzi svého software přichází s modulem, umožňujícím snadno navrhovat definovatelné výkazy přesně na míru jednotlivým firemním oddělením, pobočkám nebo dceřiným společnostem.

Komfortní softwarové řešení manažerského účetnictví nabízí neomezené možnosti pro filtrování, analýzu a vyhodnocování účetních dat a ekonomických ukazatelů, například středisko, nákladový nositel, oblast podnikání, oddělení, projekt. Hlavní výhodou je zejména přehledné ovládání prostřednictvím intuitivního průvodce. Vytvoření nového typu výkazu je proto snadné a odpadá nutnost kontaktování dodavatele. Firmám modul šetří čas i finanční prostředky.

Boleslav Buzek, zakladatel a jednatel společnosti, objasňuje způsob, jak byl nový modul uveden do praxe: "Požadavek na snadnou tvorbu a úpravu vlastních manažerských výkazů vzešel při implementaci našeho systému u významného klienta, developerské společnosti CTR Group. Řešení se ukázalo natolik přínosné a uživatelsky příjemné, že jsme se jej po drobných úpravách rozhodli nabídnout všem našim zákazníkům jako nadstavbový produkt. To jen dokumentuje, jak naše společnost přistupuje k evolučnímu vývoji PREMIER system."

Další články k tématům - analýza - controlling - ERP - software - Boleslav Buzek

Článek PREMIER system, a.s. ze dne 30. ledna 2013 - středa

Další články od PREMIER system, a.s.