logo PREMIER system, a.s.

ERP systém PREMIER má již 3500 uživatelů

S aktuálně dosaženým počtem 3500 zákazníků u nás i na Slovensku, se PREMIER system a.s. řadí na přední místa mezi dodavateli ERP systémů. Produktovou nabídku ERP PREMIER doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemními procesy v téměř jakémkoliv oboru.

PREMIER system, tradiční český výrobce podnikových informačních systémů, v loňském roce oslavil již 14leté výročí vzniku. PREMIER system rovněž dosáhl mety 12000 prodaných licencí.

Mezi 290 nových zákazníků, kteří se vloni rozhodli PREMIER system využívat, se zařadil například developer CTR Group, Teplotechna Ostrava, VSH development, výzkumné a testovací centrum SVÚM a.s. a mnoho dalších společností napříč různými obory podnikání.

Významným počtem zákazníků a tempem růstu prodeje nových licencí završil PREMIER system doposud nejúspěšnější rok působení na českém trhu. Jiří Sonek, obchodní ředitel společnosti, k úspěchům firmy v roce 2012 dodává: "Ve vysoké konkurenci na poli podnikového software je stále obtížnější přesvědčovat zákazníky, aby si vybrali právě váš produkt. Proto je příjemné sledovat, že počty firem, které daly důvěru právě nám, takto dynamicky rostou. Jen za loňský rok jich přibylo 290. Jako nejvýznamnější příčinu úspěchu vidím zejména čtrnáctiletou cílevědomou evoluci systému PREMIER. Takováto tradice u potenciálních zákazníků vzbuzuje důvěru. Rovněž se snažíme jít neustále s dobou."

Součinnost s moderními technologiemi dokladuje nejnovější verze PREMIER system X4.2, která byla představena v prosinci. Ta výrazně usnadňuje dotykové ovládání systému přes chytré mobilní telefony, tablety nebo ultrabooky. Vektorová grafika umožňuje použití ERP systému na libovolné velikosti obrazovky, nechybí ani spolupráce se čtečkami čárového kódu nebo klasickým pokladním terminálem.

K oblíbenosti ERP systému PREMIER přispívá jeho škálovatelnost i jeho volitelné oborové moduly. Firemní zákazníci si mohou po bezplatné konzultaci s odborníky PREMIER system nakonfigurovat software na míru bez ohledu na velikost firmy a odvětví, ve kterém působí.

Další články k tématům - ERP - ultrabook - výzkum - zdarma - Jiří Sonek

Článek PREMIER system, a.s. ze dne 24. ledna 2013 - čtvrtek

Další články od PREMIER system, a.s.