logo Proact Czech Republic, s.r.o.

Proact Czech Republic, s.r.o.

Proact je přední evropský nezávislý integrátor v oblasti integrovaných systémů - ukládání a zabezpečení dat, virtualizace serverů a sítí, a to včetně privátních a hybridních řízených cloudových služeb. Největší přidanou hodnotou společnosti Proact je skutečnost, že dodává firmám a organizacím po celém světě řešení vedoucí ke snížení rizik a nákladů, dále poskytuje flexibilní, dostupné a bezpečné IT služby.

Komplexní řešení společnosti Proact zahrnují budování datových center, ukládání, zálohování a archivaci dat, virtualizace serverového i síťového prostředí. Proact nabízí vlastní řízené cloudové služby, ve kterých je aktuálně spravováno cca 70 petabajtů informací. Společnost Proact implementovala k dnešnímu dni více než 3500 úspěšných projektů velkého rozsahu po celém světě.

Proact Group má více než 660 zaměstnanců a působí v Belgii, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Německu, Lotyšsku, Litvě, Nizozemsku, Norsku, Slovensku, Španělsku, Švédsku, Velké Británii a USA.

Společnost Proact byla založena v roce 1994, její mateřská společnost Proact IT Group AB (publ) je veřejně obchodovatelná na burze OMX Nasdaq ve Stockholmu od roku 1999 pod symbolem PACT.ST.

Aktuální články od Proact Czech Republic, s.r.o.

Acronis True Image 2019