logo Red Hat Czech s.r.o.

Konference DevConf.cz 2016 v Brně

8. ročník největší konference pro vývojáře, administrátory a uživatele Linuxu v regionu střední Evropy se koná ve dnech 5. - 7.2. 2016 v prostorách Fakulty informačních technologií při Vysokém učení technickém v Brně. Vstup je zdarma a bez registrace.

Konferenci pořádá společnost Red Hat - přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, ve spolupráci s dalšími open source komunitami kolem projektů Fedora, JBoss, Linux a dalších.

"DevConf.cz je jedinečnou příležitostí k seznámení se s novými trendy v Open Source komunitách. Každoroční nárůst zájmu o akci je důkazem jak rostoucí popularity vývojového modelu otevřeného softwaru, tak i významu Brna jako centra IT studentů a profesionálů. Hlavním tématem letošního ročníku konference jsou kontejnerové technologie, cloud, bezpečnost, IoT a virtualizace a část programu je věnována prezentacím o open source komunitách a vývoji projektů v open source prostředí," říká Radovan Musil, ředitel pořádající společnosti Red Hat Czech.

S počtem 210 přednášek a workshopů v 8 sekcích rozprostřených do tří dnů a s očekávanou tisícovkou návštěvníků se DevConf.cz 2016 řadí mezi největší akce zaměřené na open source technologie ve střední Evropě.

Konference je určena jak pro profesionály z řad informatiků a vývojářů na Linuxu, tak i pro studenty informačních technologií a souvisejících oborů. Vstup na konferenci je bezplatný a není potřeba se registrovat.

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 3. února 2016 - středa

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů