logo Red Hat Czech s.r.o.

Nová verze podnikové automatizační platformy Ansible Tower by Red Hat

Společnost Red Hat oznamuje všeobecnou dostupnost Ansible Tower 3.1 - nejnovější verze podnikové automatizační platformy, která zvyšuje produktivitu a omezuje dobu výpadků, eliminuje Ansible Tower by Red Hat složitost moderních IT prostředí.

Platforma Ansible Tower by Red Hat, jejíž základem je oblíbený open source automatizační projekt Ansible, pomáhá týmům s efektivnějším správou systémů i s optimalizací nasazování vícevrstvých aplikací, do prostředí využívajících Ansible navíc přináší řadu dalších vlastností z oblasti řízení, bezpečnosti a delegování. Součástí platformy Ansible Tower 3.1 je několik nových a vylepšených vlastností i funkcí, které pomáhají se zajištěním větší hodnoty pro IT týmy.

Firmy mohou díky novým vlastnostem lépe škálovat svoji DevOps automatizaci a spojovat více scénářů do delších, komplexnějších úloh – nejnovější verze této platformy tak umožňuje zvýšit produktivitu napříč celým podnikem.

Platforma Ansible Tower 3.1 by Red Hat je již všeobecně k dispozici prostřednictvím zákaznického portálu Red Hat Customer Portal.

Hlavní novinky:

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 22. března 2017 - středa

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Cool letní akce datového centra Coolhousing