logo Red Hat Czech s.r.o.

Nová verze Red Hat Cloud Suite přináší řadu nových vylepšení

Red Hat Cloud Suite v sobě spojuje škálovatelnou cloudovou infrastrukturu a systém Kubernetes pro podnikovou sféru. Řešení pomáhá s modernizací podnikové informační architektury a současně chrání investice do stávající IT infrastruktury.

Red Hat svoji nejkomplexnější nabídku z oblasti hybridních cloudů, Red Hat Cloud Suite, uvedl v dubnu 2016. Jde o komplexní a ke snadnému nasazení připravené řešení umožňující digitální transformaci podniků. Klíčovou technologií pro tento proces jsou linuxové kontejnery, díky kterým mohou firemní zákazníci pohotověji a efektivněji reagovat na neustále se vyvíjející potřeby zákazníků i na požadavky umožňující udržení konkurenceschopnosti.

Řešení Red Hat Cloud Suite je postavené na špičkové podnikové linuxové platformě, a spojením kontejnerové aplikační platformy Red Hat OpenShift Container Platform s masivně škálovatelnou infrastrukturou zajišťovanou platformami Red Hat OpenStack Platform a Red Hat Virtualization je ideálním prostředkem právě pro digitální transformaci a pro přijetí technologie linuxových kontejnerů.

Spolu s platformou Red Hat CloudForms pro správu hybridních cloudů i prostředí s více cloudy nabízí Red Hat Cloud Suite jednotné a předpřipravené řešení vhodné pro podniky, které chtějí posunout výhody linuxových kontejnerů z pracovních stanic vývojářů do nejdůležitějších cloudových aplikací a ještě více tak podpořit své digitálně-transformační úsilí.

Red Hat Cloud Suite nyní přináší řadu nových klíčových vlastností a vylepšení včetně:

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 17. července 2017 - pondělí

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů