logo Red Hat Czech s.r.o.

Red Hat Mobile Application Platform

Red Hat představuje platformu Red Hat Mobile Application Platform, která zpřístupňuje podnikům ucelenou sadu technologií umožňujících integraci systémů orientovaných na mobilní přístup s existující IT infrastrukturou.

Red Hat Mobile Application Platform pomáhá zjednodušovat a urychlovat vývoj, integraci, nasazování i správu mobilních řešení, a to díky možnostem spolupráce napříč různými vývojovými týmy včetně těch, které se zaměřují na vývoj aplikací pro koncové uživatele, integraci back-end systémů a využití DevOps přístupu k vývoji aplikací pro koncové uživatele.

Společnost Red Hat oznámila i speciální nabídku pro vývojáře, která platí pro využívání veřejného cloudu pro vývoj a provoz aplikací OpenShift Online. Podpora platformy Red Hat Mobile Application Platform v produkčních prostředích OpenShift Online by měla být k dispozici od roku 2016.

Red Hat Mobile Application Platform zpřístupňuje výhody ze světa mobility včetně bezpečnosti, opakovaně použitelných připojení k back-endovým systémům a spolupráce nebo agilního vývoje aplikací. Pokud jde o zpřístupňování vysoce komplexních a sofistikovaných aplikací na mobilní zařízení, Red Hat věří, že rozhodující faktory pro další generaci PaaS možností budou zahrnovat rozsáhlou množinu middlewarových služeb. A rozšířením platformy OpenShift o Mobile Application Platform usiluje Red Hat o získání významné pozice v této oblasti i o další pokrok ve své vizi xPaaS služeb.

V souladu se závazkem věrnosti podstatě open source oznámila společnost Red Hat plány na podporu rozsáhlého projektu zaměřeného na vývoj špičkových open source mobilních technologií, který ponese kódové označení FeedHenry. Mezi tyto technologie bude patřit právě i mobilní aplikační platforma FeedHenry, kterou společnost Red Hat zpřístupnila jako open source. V rámci komunity se předpokládá uvedení během roku 2016.

Red Hat Mobile Application Platform v sobě zahrnuje technologie získané akvizicí společnosti FeedHenry v říjnu 2014 a produkty z portfolia Red Hat JBoss Middleware a OpenShift PaaS.

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 22. července 2015 - středa

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux