logo Red Hat Czech s.r.o.

Správa hybridních cloudů s podporou Microsoft Azure

Red Hat CloudForms 4 - nová verze oceňované platformy společnosti Red Hat pro správu hybridních cloudů přináší pokročilé možnosti samoobsluhy a rozšiřuje podporu provozu s cílem umožnit komplexní řízení životního cyklu.

Nová verze nabízí mnohem víc než jen samoobslužnou správu. Red Hat CloudForms 4 přináší možnost konzistentního přístupu ke správě i podporu komplexního řízení celého životního cyklu napříč platformami zahrnujícími virtualizaci, soukromé i veřejné cloudy a kontejnery.

Zákazníci s platným předplatným si mohou platformu Red Hat CloudForms 4 stáhnout okamžitě.

Podpora pro Microsoft Azure a rozšířená správa kontejnerů

Uvedením Red Hat CloudForms 3.2 získali zájemci o cloudové technologie vůbec první podnikovou open source platformou pro správu cloudů umožňující administrovat infrastrukturu a systémy využívající technologii OpenStack z jednoho jediného prostředí.

V nové verzi CloudForms 4 pokračuje Red Hat v přidávání funkcí a nástrojů vyžadovaných vývojáři i provozními týmy.

Nové funkce a nástroje:

Red Hat CloudForms neustále zjišťuje a automaticky prověřuje nové zdroje a zpřístupňuje tak důležité provozní informace o jednotlivých implementacích cloudových platforem včetně Amazon Web Services, Hyper-V, Microsoft Azure, OpenShift by Red Hat, OpenStack, Red Hat Enterprise Virtualization i VMware.

Platforma Red Hat CloudForms navíc z jednoho provozního rozhraní uplatňuje i automatické politiky pro dodržování podnikových předpisů a zdrojů.

Síla komunity projektu ManageIQ

Red Hat CloudForms 4 je třetí verzí založenou na open source projektu ManageIQ, který společnost Red Hat zahájila v červnu 2014 a využila k tomu kód získaný akvizicí společnosti ManageIQ, Inc. Za účelem spolupráce a podpory inovací v oblasti jednotné správy hybridních cloudových prostředí sdružuje komunita okolo tohoto projektu vývojáře, poskytovatele služeb, systémové integrátory, výzkumníky i uživatele.

ŠTÍTKY - cloud - virtualizace - výzkum

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 15. prosince 2015 - úterý

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Cool letní akce datového centra Coolhousing