logo Red Hat Czech s.r.o.

Red Hat rozšiřuje vývojové centrum v Brně

Společnost Red Hat rozšiřuje své vývojové centrum v Brněnském technologickém parku otevřením již čtvrté administrativní budovy. Reaguje tak na rostoucí zájem organizací využívajících výhod open source technologií.

Brněnské vývojové centrum společnosti Red Hat je koncipováno tak, aby podporovalo další generaci vývojářů a inženýrů, což zahrnuje i úzkou spolupráci s lokálními univerzitami, v rámci níž Red Hat studentům poskytuje technologie s otevřeným zdrojovým kódem a podporu, aby mohli získávat významné praktické zkušenosti.

Ve společnosti Red Hat je Brno již dlouhou dobu vnímáno jako významné centrum inovací, přičemž slouží jako jedno z klíčových inženýrských center společnosti v globálním měřítku.

Red Hat je také pravidelně oceňován mezi nejlepšími zaměstnavateli v regionu. V současnosti se řadí mezi nejlepší zaměstnavatele v kategorii IT v průzkumu Czech Republic’s Most Attractive Employers, což potvrzuje i zařazení mezi nejlepší zaměstnavatele v kategorii velkých společností ve studii Aon Czech Republic Best Employers.

Nová budova společnosti Red Hat v Technologickém parku v Brně:

Budova disponuje 70 různými typy prostor pro vzájemná setkávání, včetně místností pro oddělená jednání, projekčních prostor, konferenčních prostor všech tvarů a velikostí, telefonních budek, knihovny s krbem a atraktivních relaxačních prostor.

V budově se rovněž nalézá rozsáhlá tělocvična, wellness a hygienické zázemí. Sportovně založení pracovníci mohou využívat i uzamykatelnou místnost pro jízdní kola.

Článek Red Hat Czech s.r.o. ze dne 30. června 2017 - pátek

Další články Red Hat Czech s.r.o.

Cool letní akce datového centra Coolhousing