logo Rittal Czech, s.r.o.

Rittal Czech, s.r.o.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG - předního světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací.

"Rittal - The System" je dnes ucelený a dokonale sladěný systém spojující novátorské produkty, průkopnická technická řešení a služby vedoucí k naplnění nejrůznějších požadavků. Své uplatnění nalezne v celé řadě průmyslových odvětví - od strojů a strojních zařízení přes automobilový průmysl až po informační technologie.

Společnost Rittal, založená v roce 1961, vyrábí své výrobky v 11 výrobních závodech a je celosvětově zastoupena prostřednictvím 64 dceřiných společností a 40 obchodních zastoupení.

Rittal je s více než 10000 zaměstnanci největším členem skupiny Friedhelm Loh Group (FLG), která zaměstnává více než 11500 zaměstnanců a v roce 2013 dosáhla obratu 2,2 miliardy EUR.

Aktuální články od Rittal Czech, s.r.o.

Acronis True Image 2019