logo Samsung

Emporio Armani NIGHT EFFECT

Slavný návrhář Giorgio Armani a Samsung Electronics, vedoucí výrobce mobilních telefonů, představují mobilní telefon Samsung Emporio Armani . Telefon, který ocení především lidé vyznávající dokonalý styl, je vybaven AMOLED displejem a po boku LED světelnými efekty, které nabízejí několik barevných variant neonového podsvícení pro muže i ženy.

Jeho elegantní, štíhlý zářivý design, mnoho hudebních funkcí, uživatelsky přívětivé ovládání, ale také FM rádio, 3MPx fotoaparát a HSDPA, to vše jsou vlastnosti, které tomu, kdo vlastní Samsung Emporio Armani NIGHT EFFECT, dávají punc originality a vybraného stylu.

Emporio Armani NIGHT EFFECT

Typické zářící LED efekty byly inspirovány cestou Giorgio Armani do Tokia, kde nedávno otevřel desetipatrový obchod, Armani/Ginza, který je zvenku ozářen dekorativními světly ve tvaru bambusových listů.

Sofistikovaný styl Emporio Armani neovlivnil pouze vnějšek telefonu. Najdete ho v grafickém uživatelském rozhraní i audio uživatelském rozhraní. Zvonění si můžete vybrat z řady speciálních Emporio Armani skladeb.

Součástí balení je i poutko na krk s logem Emporio Armani, sluchátka a látkové pouzdro.

Díky QVGA AMOLED displeji s úhlopříčkou 2,2 palce přináší mobilní telefon NIGHT EFFECT bezkonkurenční rozsah odstínů a bohaté, živé barvy. Postranní LED světelné efekty, které se rozzáří rudě, zeleně či modře při každém příchozím i odchozím hovoru, dodají telefonu na atraktivitě a i ve tmě je díky nim nepřehlédnutelný.

Štíhlé tělo telefonu Samsung Emporio Armani NIGHT EFFECT je navrženo tak, aby bylo příjemně měkké na dotek, s broušenými klávesami a displejem z tvrzeného skla a přináší jednoduchou, ale robustní eleganci. Výrazné kovové logo Emporio Armani je umístěno na zadní straně spolu se skrytým externím reproduktorem.

Díky podpoře rychlých HSDPA sítí přináší Samsung Emporio Armani NIGHT EFFECT špičkové multimediální zážitky. Rychlé připojení 3,6 Mbps umožňuje stahování velkých souborů, streamování videa, dokonce i videokonference.

Díky Bluetooth® 2.0 a USB 2.0 je možné připojit širokou škálu příslušenství, včetně bezdrátových sluchátek a mobilního tisku.

Samsung Emporio Armani NIGHT EFFECT v černé a bílé variantě bude v prodeji v hlavních evropských zemích od listopadu za doporučenou cenu přibližně 8 tisíc Kč. Po uvedení v Evropě se mobilní telefon začne prodávat v jihovýchodní a střední Asii. Uvedení na český trh společnost Samsung zvažuje.

Článek Samsung ze dne 25. září 2008 - čtvrtek

Další články od Samsung