logo Samsung

Samsung GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9: nejtenčí mobilní tablety s mimořádně elegantním designem

Tablety GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9 obsahují nejnovější verzi operačního systému Android Honeycomb a zaručují nevšední zážitky při zábavě i podnikání na ještě prostornějším displeji. Oba tablety nabízejí uživatelům vynikající podporu multitaskingu, rychlejší a přehlednější interakci a navigaci a bezkonkurenční zážitek při sledování obrazu.

"Tablety GALAXY Tab 10.1 a 8.9 jsou pozoruhodným příkladem neustálých inovací společnosti Samsung a dokladem našeho úsilí vytvářet špičkové tablety, které budou splňovat jedinečné potřeby zákazníků po celém světě," řekl J. K. Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung.

"Kombinace inovací společnosti Samsung v oblasti designu a vzhledu displeje s báječnými novými zkušenostmi, které nabízíme našim zákazníkům, dala vzniknout nové třídě výrobků, které na trhu s tablety zaujmou přední místo."

Inovativní design

Tablety Samsung GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9 jsou nejtenčími mobilními tablety, které jsou v případě obou velikostí displeje na trhu k dispozici. Oba modely jsou vybaveny displejem TFT LCD s rozlišením WXGA a křišťálově čistým obrazem. Vynikají inovativním designem, který zvětšuje velikost celkové zobrazovací plochy a zároveň snižuje celkovou velikost tabletu díky menším rozměrům rámečku displeje. Díky tenčímu rámečku oba tablety Samsung GALAXY Tab poskytují ve svém oboru tu nejlepší kvalitu obrazu. Za jedinečností obou výrobků stojí kombinace ultratenkého formátu s odlehčeným designem.

Uživatelské rozhraní TOUCHWIZ UX přizpůsobené potřebám uživatelů

Uživatelské rozhraní TOUCHWIZ společnosti Samsung obsahuje panel s nabídkami a živými náhledy, který si mohou uživatelé přizpůsobit podle svých potřeb, takže na výchozí obrazovku tabletu mohou umístit různý obsah včetně filmů, digitálních fotografií, oblíbených internetových stránek a kanálů na sociálních sítích. Tablet také obsahuje panel s aplikacemi poskytující rychlý přístup k běžně užívaným funkcím, jako je správce úloh, kalendář a hudební přehrávač, které lze pouštět, i když jsou zároveň spuštěné další hlavní aplikace včetně stahování velkých souborů a editace dokumentů. Tyto miniaplikace podporují multitasking, podobně jako tomu je při používání stolního počítače.

Dokonalé centrum zábavy

Tablety Samsung GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9 jsou vybaveny aplikacemi Readers Hub a Music Hub, které umožňují okamžitý přístup k široké sbírce 2 milionů knih, 2 000 novinových titulů (ve 49 jazycích), 2 300 časopisů (ve 22 jazycích) a 13 milionů písní. Oba přístroje podporují také aplikaci Social Hub - jednotné rozhraní, přes nějž můžete přistupovat ke všem svým kontaktům, údajům v kalendáři i k účtům na sociálních sítích.

Modely GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9 podporují přehrávání video souborů v plném HD rozlišení a jsou vybaveny dvěma fotoaparáty (na čelní straně s rozlišením 3 Mpx a na zadní straně s rozlišením 2 Mpx), které vám umožní uchovat úžasné vzpomínky na setkání s rodinou a přáteli. Oba tablety pohání dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz, který je optimalizován pro použití v tabletech a zaručuje hladké přechodové efekty i bezproblémové přehrávání HD videí a Flash videí, takže nabízí bohaté možnosti zábavy. Oba modely také podporují technologie Bluetooth, Wi-Fi a/b/g/n, a dokonce i HSPA+.

Připraveno pro použití ve firmách

Tablety Samsung GALAXY Tab 10.1 a 8.9 budou obsahovat špičkovou sadu řešení, díky kterým budou moci mít firemní zákazníci i vedoucí jejich IT oddělení klidnější spánek. Řešení společnosti Samsung v oblasti podnikové mobility, která byla vyvinuta ve spolupráci s předními partnery v oboru, jako jsou např. Cisco, Citrixc, SAP nebo Sybase, poskytnou mobilním uživatelům potřebnou flexibilitu a konektivitu, a umožní jim tak efektivněji fungovat na cestách.

Tablety Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy 8.9 se stávají novou součástí původní řady 7palcových modelů Galaxy Tab, a zákazníci tak získávají široké možnosti výběru takového mobilního tabletu, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

GALAXY Tab 10.1 - dokonalá zábava

Samsung GALAXY Tab vybavený ve verzi 10.1 TFT LCD displejem s rozlišením WXGA (1280 x 800) a poháněný dvoujádrovým aplikačním procesorem s frekvencí 1 GHz, se může pochlubit tloušťkou 8,6 mm a hmotností pouhých 599 g. Je to dokonalé zařízení pro sdílení i přehrávání multimediálního obsahu při setkáních s rodinou i přáteli. Samsung GALAXY Tab 10.1 je kromě toho vybaven také stereo reproduktory a podporuje Flash 10.2, takže spotřebitelům nabídne skutečně pohlcující zážitek při hraní her i sledování filmů.

GALAXY Tab 8.9 - dokonalý profesionál

Samsung GALAXY Tab 8.9 je určen pro dnešní mobilní profesionály, kterým bez ohledu na místo, kde se nacházejí, umožňuje maximalizovat pracovní produktivitu, aniž by přitom přistupoval na jakékoli kompromisy v oblasti zábavy. Přístroj má tloušťku 8,6 mm a váží pouhých 450 g. Ať už na tomto přístroji píšete e-maily nebo s ním sedíte na pohovce a čtete knihu, tablet Samsung GALAXY Tab 8.9 lze díky jedinečnému tkanému materiálu Hyperskin vyvinutému společností Samsung, který je odolný vůči poškrábání i ušpinění otisky prstů, pohodlně držet v jedné ruce.

Další články k tématům - Android - Bluetooth - Citrixc - Galaxy - Honeycomb - HSPA - LCD - multitasking - tablet - TFT - TOUCHWIZ - video - WiFi - WXGA - JK Shin

Článek Samsung ze dne 6. dubna 2011 - středa

Další články od Samsung