logo Samsung

Samsung M110

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., vedoucí světový výrobce mobilních telefonů a telekomunikačních systémů, představuje "hummera" mezi mobilními telefony, Samsung M110. Telefon, který je určen všem, co vyznávají aktivní způsob života, překvapí nejen svou odolností vůči nástrahám přírody, ale i funkcemi, které byste od outdoorového telefonu pravděpodobně nečekali.

Samsung M110 je koncipován tak, aby se stal věrným a spolehlivým kamarádem při každé vaší cestě do přírody. Díky jeho zvýšené odolnosti proti vniknutí vody a prachu se nemusíte obávat vzít si ho například na koupaliště, na pláž nebo pod stan. Telefon je navíc chráněn proti nárazům gumovým tělem, takže ani pád na zem pro něj neznamená nebezpečí. Na slunci oceníte dobrou čitelnost displeje a možnost nastavení intenzity podsvícení a kontrastu. Budete-li naopak užívat telefon ve tmě, oceníte kvalitní podsvícení klávesnice bílým světlem, takže popisky jsou dobře čitelné.

Samsung M110 Samsung M110 se o vás v přírodě dokáže postarat i v případě, že vám hrozí nebezpečí, a to pomocí tzv. zprávy SOS. Princip je zcela jednoduchý. Předem si nastavíte text, který chcete, aby se v případě nouze odeslal. V nabídce si poté můžete nastavit až pět adresátů. Dostanete – li se během svého pobytu v přírodě do nesnází, stačí čtyřikrát zmáčknout boční tlačítko a zpráva se automaticky odešle.

Příchozí hovory z těchto předem nadefinovaných čísel pak přijmete bez jakéhokoliv použití tlačítka.

Vyrazíte-li mimo civilizaci i na 5 dní, nemusíte se znepokojovat, že by vám došla baterie. Ta díky nízkým energetickým nárokům vydrží i 8 hodin telefonování.

Samsung M110 se však neomezuje pouze na tyto charakteristiky, které jsou pro kvalitní outdoorový telefon nezbytné. Pokud se budete venku nudit, můžete si čas zkrátit například fotografováním pomocí integrovaného fotoaparátu, a to i za horších světelných podmínek, nebo poslechem rádia.

Samsung M110 do přírody skvěle zapadá i svým designem. K dispozici je ve dvou barevných variantách, černo-šedé a černo-zelené. Doporučená cena je 2900 Kč.

Průzkum Ogilvy PR mezi šedesáti mladými lidmi ukázal, že by si ve většině případů zvolili pro outdoorové aktivity právě telefon, na který bude v "terénu" spolehnutí. Odolnost proti vlhkosti, prachu a nárazům a dlouhá výdrž baterie jsou výsadami, které byly mezi dotazovanými těmi nejžádanějšími.

Článek Samsung ze dne 19. června 2008 - čtvrtek

Další články od Samsung