logo Samsung

Samsung uvádí na trh smartphone Galaxy

Samsung uvádí na trh telefon Samsung Galaxy S (model GT-I9000), který je představitelem nové kategorie chytrých telefonů. Samsung Galaxy nabízí uživatelům celou řadu inteligentních integrovaných funkcí a skutečně podmanivý zážitek.

Modelu Samsung Galaxy S se dostalo výjimečně příznivého přijetí ze strany prodejců a mobilních operátorů po celém světě. Jako svůj hlavní model v kategorii chytrých telefonů si ho zvolilo více než sto mobilních operátorů.

"Samsung Galaxy S s operačním systémem Android se stane novým standardem v oblasti chytrých telefonů, což potvrzuje i nadšená reakce ze strany mobilních operátorů a prodejců, se kterou jsme se setkali," uvedl JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications. "Je dokonalým zařízením pro lidi, kteří požadují přístroj pracující efektivněji a produktivněji, přístroj poskytující něco navíc. Samsung Galaxy S nabízí lepší možnosti připojení odpovídající požadavkům moderního života - ať už pracovního nebo osobního - a to vše jednoduchým a snadno použitelným způsobem. Jsme opravdu přesvědčení, že se na všech trzích setká s velikým úspěchem," dodává JK Shin.

"Tento nový a revoluční přístroj přinese výhody všem: počínaje spotřebiteli, kteří budou telefon využívat ve svém každodenním životě, přes vývojáře aplikací až k mnoha mobilním operátorům po celém světě, kterým nabízí nové příležitosti k příjmům za poskytované služby. Je to skutečně telefon pro celý ekosystém," hodnotí JK Shin.

Samsung Galaxy S je vybaven brilantně jasným displejem Super AMOLED se čtyřpalcovou úhlopříčkou. Mozek telefonu tvoří 1GHz procesor a operační systém Android - to vše je zárukou, že Samsung Galaxy S nabídne svým uživatelům podmanivý zážitek s celou řadou inteligentních integrovaných funkcí. Samsung Galaxy S také seznámí uživatele s konceptem "Smart Life" - soužití, které je jednoduché a přirozeně prostupuje a obohacuje životy uživatelů.

Samsung Galaxy S disponuje extrémně rychlým uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz 3.0, které uživatelům umožňuje okamžitý přístup k jejich mobilním životům. Koncept Smart Life dále podporuje řadu intuitivních, integrovaných funkcí včetně textového vstupu Swype, internetového prohlížeče Layar (obohaceného o prvky rozšířené reality) nebo podpory služeb poskytovaných na základě aktuální polohy (LBS).

Další články k tématům - AMOLED - Android - Galaxy - telefon - JK Shin

Článek Samsung ze dne 7. června 2010 - pondělí

Další články od Samsung