logo SAP ČR,spol. s r.o.

Core HR řešení v cloudu pro personalistiku FOXCONN CZ

SAP SuccessFactors Employee Central je kompletní HR řešení správy personálních transakcí, procesů a dat s funkcí sociální spolupráce a mobilní funkčností. Implementačním partnerem pro závody v Pardubicích a Kutné Hoře je společnost AKT, která poskytne komplexní služby, včetně poradenství s řízením změn, konfigurací, následnou integrací a datovou migrací.

Společnost FOXCONN CZ, která má své závody v Pardubicích a v Kutné Hoře, je uznávaným světovým lídrem v poskytování kompletních IT řešení na poli výroby spotřební elektroniky. V poslední době se společnost soustředí na vývoj vlastních inovativních produktů v oblastech navrhování a vývoje průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren v souladu s principy Průmyslu 4.0.

Společnost FOXCONN CZ se rozhodla pro přechod z on-premise SAP ERP HCM na SAP SuccessFactors HCM Suite s cílem využít výhod cloudového HR a strategicky inovovat oddělení lidských zdrojů tak, aby bylo v souladu s potřebami firmy a jejího podnikání.

S cílem vybudovat organizaci pro sdílené HR a mobilní služby si FOXCONN CZ vybral SAP SuccessFactors HCM Suite včetně SAP SuccessFactors Employee Central, které mu umožní vytvořit jednotný pohled na zaměstnance odpovídající potřebám celé společnosti.

Sada pro správu talentů v sobě zahrnuje nástroje pro nábor, adaptaci (onboarding), řízení výkonnosti a dosahování stanovených cílů, odměňování, vzdělávání, nástupnictví a rozvoj. Cílem je tak zvýšit produktivitu a angažovanost 4400 zaměstnanců. Řešení zároveň podporuje firmu při plnění požadavků na GDPR.

Společnost odstartovala implementaci SAP SuccessFactors sestavením projektového týmu skládajícího se z lokálních i globálních HR a IT sil a ze zástupců společnosti AKT. Tento tým nyní mapuje procesy v oblastech správy dat o zaměstnancích, náboru zaměstnanců, talent managementu a odměňování, s cílem využít inovací, které řešení SAP SuccessFactors přináší každé čtvrtletí.

Jediné HR cloudové řešení umožní standardizovat HR procesy napříč celou firmou, propojit je s dalšími softwary SAP a zajistit integritu dat, stejně jako včas zabezpečit dodržování zákonů a předpisů o ochraně osobních údajů na regionální i globální úrovni. 

FOXCONN CZ se tak přidává k více než 6600 zákazníkům SAP SuccessFactors po celém světě. Těm lídr v oblasti lidských zdrojů (HR) a řízení lidského kapitálu (HCM) pomáhá získat, rozvíjet a udržet si ty nejlepší talenty.

K českým zákazníkům SAP SuccessFactors patří např. také společnosti Avast, ČSOB, Karlovarské minerální vody a další.

SAP SuccessFactors

SAP SuccessFactors je lídr na trhu řešení pro řízení lidského kapitálu a přední dodavatel podnikového softwaru a digitální HR platformy v cloudu. Více než 6600 firmám všech velikostí z více než 200 zemí a 60 odvětví nabízí kompletní portfolio řešení pro řízení lidského kapitálu, které zahrnuje: aplikace pro základní přehled o zaměstnancích, talent management, analytické nástroje a nástroje pro spolupráci.

AKT

Společnost AKT přetváří způsob, jakým klienti nasazují řešení pro digitální HR a těží z jejich přínosů prostřednictvím HR best practices v oblasti personálních procesů a postupů. AKT v této oblasti udává směr a přináší technologické inovace. Svým klientům přináší skutečnou hodnotu a konkurenční výhodu.

Pro své zaměstnance je výjimečným místem. Pro svůj velký důraz na kvalitu a praktické zkušenosti v oboru je uznávána skrze bezpočet nejrůznějších ocenění a celosvětových úspěchů.

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 19. prosince 2018 - středa

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Profesionální programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.
Ničí bolesti kloubů a revmatismus Šokující metoda pomůže i Vám
okenní těsnicí fólie pro interiér a exteriér vhodná pro jakékoliv ostění.